Pevná hračka pro psa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.19 11:58
Pevná hračka pro psa

Ahojte lidi, mohl by mi z vás někdo poradit jakou pevnou hračku pro psa pořídit? Kupuju takové ty uzle a kostí tvrdé tak a vše mi zatím rozkousal během chvilky, nemáte nějaký nápad? :D Je mu 7 měsícu a je to velikostně střední pes děkuji za rady :) :D

Reakce:
semto1
Kecalka 176 příspěvků 10.09.19 12:06

V globusu mají takové kosti z pevné gumy. Různé velikosti. To jen tak nerozkouše ;)

Uživatel je onlineYves6511
Kecalka 424 příspěvků 10.09.19 12:11

Takovou hračku jsem nikdy nenašla, a že jsme toho vyzkoušeli hodně. Figl, aby hračka vydržela, je hrát si se psem, a určovat, kdy se s ní hraje. Protože když necháš psa aby si „hrál“ sám, zákonitě ji začne zkoumat a ničit, protože se tím baví.
Mám pitbulla a zničil vždycky všechno, ať to bylo sebepevnější, pokud k tomu dostal prostor. Dnes je mu 13 let a za ty léta se osvědčily na ničení věci jako pet lahve, klacky, tenisák. Žádná velká věc.. No a na přilepšenou ho hodně baví jelení paroh. Ten si může libovolně hryzat, já mám radost, že ho jen tak nezničí (má ho už druhý rok), on má radost, že když se mu podaří kousek uždíbnout, může ho sežrat a nic se nestane.. Žádná hračka by se ale neměla nechávat bez dozoru a bezprizorně.

AlcaBa
Kecalka 147 příspěvků 10.09.19 12:21

@Yves6511 souhlas ve všem. Plus u nás vydržela kost KONG ale já mám teď jezevčíky…i když ti taky umí kupodivu zničit kde co… 8o

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 10.09.19 12:23

Co takový ten Kong, kam se dá vložit pamlsek? Nějací hafíci ho berou na milost… Bohužel moje čuba ho úplně ignorovala, ta nejvíce milovala přetahování uzlem, aportování tenisáků a pískáky.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 10.09.19 12:39

Jedine kong. proste musis chodit do obchodu a zkouset hodne tvrdou gumu.az budes kupovat tenisaky, nekuouj ty z obchodu, ale odkup pouzite z tenisoveho klubu, vydrzi tisickrat vic nez bezne, byvaji obcas i v inzeratech v pouzitem zbozi.
hlavne nad psem porad dohled, aby nic nepolkl, stene je jako male dite.

Příspěvek upraven 10.09.19 v 13:09

maskovak
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 10.09.19 12:42

p.s.ne pet lahve - to je rozsireny omyl chovatelu, mohou znicit chrup, dale pri zlomeni ostry plast porezat tlamu a jazyk. totetz ne klacky pro takoveho kousavce - trisky se mohou zapichnout do strevniho traktu atd. je mi 45 a psy a kocky chovame odmala, partner ma i velkou chov. stanici, vim o cem mluvim.

Uživatel je onlineYves6511
Kecalka 424 příspěvků 10.09.19 12:50

Ani kong u nás neobstál :mrgreen: jakmile z něj vydoloval dobrotu, začal ho hryzat a načnul ho, takže letěl do koše. pro nás zbytečná investice.
Ještě mě napadají, kdysi jsem na For Pets veletrhu koupila super přetahovadlo vyrobené z padákové šňůry, to taky hodně vydrželo, ale když to samozřejmě nechám psovi na kousání, tak mu to sice chvíli trvá, ale dokáže ho rozebrat na prvočinitele i tak.

Janina_81
Závislačka 2511 příspěvků 10.09.19 12:56

Mám JRT a dokáže zničit cokoliv. I hračky od Kongu. Jediný míček, který jí vydrží na dýl jak 2 minuty je tenhle míček - https://www.rogz.cz/…eny-l-7-8-cm
Ale i ten, pokud jí není odebrán načne a zničí.

maskovak
Ukecaná baba ;) 1811 příspěvků 10.09.19 13:11

P. s. hlavne nekuouj drevene, zapichly by se mu trisky, ani latkove, jen pevnou gumu, chce to chodit a zkouset. nam rozkousal jako stene desitky hracek, obcas i mene odolne kongy, s tim je potreba se smirit a koupit novou :lol:,navic stene miluje stridani hracek…jedna nestaci, chce vyber :-),dite taky nema 1 hracku. stalo nas to tisice :-)

lucfee
Nováček 3 příspěvky 7 inzerátů 10.09.19 13:37

Kong má několik variant. Mohu říct, že červená řada kong vydrží hodně a černá řada kong možná nevydrží všechno, ale vydrží velmi dlouho i psy typu bull, malinois, německý ovčák. Plus mají v jednotlivých řadách hračky i podle velikostí psů. Cenově je to jiné než gumová kost z marketu, ale vydrží nesrovnatelně víc.
V SuperZoo mají (měli) značku Dog Fantasy a taky velká výdrž. Prý když jí pes zničí, tak vám vrátí peníze.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 911 příspěvků 10.09.19 20:24

Kong a jeleni paruzek. Nic odolnejsiho jsem jeste nezazila.

Váš příspěvek
Reklama