Plán B, menstruace

Anonymní
28.8.20 21:37

Plán B, menstruace

Ahoj holky. Rovnou k věci. Měla jsem nechráněný sex před 14 dny, neudělal se do me, ale preci..jelikoz jsem na sobe poznala, ze mám plodné dny, nedalo mi to a běžela jsem pro nouzovou pilulku. Předevcirem se u me objevil večer hnedy výtok a druhý den ráno krvácení. Od té doby je to takové on - off, tmavá krev, růžová, nic, spineni, furt dokola. Rozbolí me bricho, krvacim jako při menstruaci, potom zase nic a furt dokola. Do toho me začala bolet prsa a bradavky úplně šíleně, ale to jsem měla vzdy, někdy už od zacatku ovulace do menstruace, takže z toho nemuzu vycházet. No a problem je takový, ze jsem to měla dostat až v pondeli. Jak to mám brát? Rozhazela mi ta pilulka hormony?… nemela jsem po ni žádné nežádoucí účinky, prislo mi, ze spis vůbec nepomohla.. :nevim: jsem za 14 dni objednána na gyndu, nechci zbytecne plasit a kupovat testy.. co byste si o tom myslely vy? :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4227
28.8.20 21:43

Jak jako neměla jsem žádné nežádoucí účinky? Tohle jsou nežádoucí účinky. Extrémní dávkou hormonů sis rozházela cyklus. Příště použijte kondom a nebudeš to muset řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14840
28.8.20 21:59

Tohle jsou vedlejší účinky, nechápu jake jine myslíš. A ano nejspíš ti to rozhodila ta pilule

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
28.8.20 21:59

Stopro je to z pilulky. Porad se na gynde, ale nejspis se to srovna samo. Nebo zkus kapky jerab ptaci, na srovnani cyklu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3860
28.8.20 22:55

Myslím si o tom to, že těhotná nejsi - jestli se ptáš na tohle - a máš to rozházený z pilule. Cos čekala? Ukázkový menses na minutu přesně?
A těhotenský test nestojí deset tisíc ale asi dvacet korun. Takže místo založení diskuse, jsi měla jít do lékárny / drogerie, koupit si test a věděla bys to s jistotou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat