Reklama

plavací plenky pro hubené mimčo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

agathka
Stálice 65 příspěvků 24.06.09 13:31
plavací plenky pro hubené mimčo

Zdravím,

za týden jdeme na první plavání a teď jsem zjistila, že naší slečně netěsní plavací plíny okolo nožiček. Je prostě hubeňour. Máme Babylove 4-9kg. Normální plíny má 4-9 a v pohodě, ale tyhle prostě netěsní. A menší velikost by jí už byla krátká. Nevíte někdo, jestli má některá značka pevnější ty gumičky kolem nožiček? Nebo tip na plavečky…

Díky :)

Reklama

Reakce:

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 24.06.09 22:05

Ahoj, s plavacíma babylove nemám zkušenosti, ale my používáme Huggies a ty teda jsou těsný dost, mají na bocích takovou širokou gumu, která se přizpůsobí. Nebo nějaký plavky, dobrej výběr mě příjde je v Tesco. Nebo teda u nás na plavání nějaký plavky prodávají, jak textilní, tak plíny po jednom kusu, což se vyplatí, když nevíš jakou velikost a tak.

luciska
Kecalka 185 příspěvků 24.07.09 21:39

mohu doporučit tyto plavečky

http://www.mimiplus.cz/…ke-plavecky/

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >