Reklama

Plavání miminek Třebíč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 09.02.18 13:58
plavání miminek Třebíč a dotaz pro všechny

Ahoj. najde se tu maminka, jejiž prcek bude mít v dubnu 6měsíců a bude chodit na plavčo na lagunu? A ještě jeden dotaz… my nemáme vanu, takže prťavá je zvyklá koupat se v dětské vaničce, nepotápím ji hlavu nic. Nebude vadit, že na bazén nebude tolik připravená, jako třeba děti, které maminky od malinka vaničkují? diky za radu :mavam:

Přečtěte si článek: Plavání kojenců a batolat - od kolika měsíců?

Reklama

Reakce:

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 09.02.18 14:12

Chodime na lagunu uz 2,5 roku se synem (3roky)a ted jsme zacali i s dcerou (pul roku). Taky jsme koupali jen ve vanicce(obcas jsem je vzala do velke vany). To, ze nepotapite, vubec nevadi-zacina se az tak 3.lekci a neni kam spechat, Chodime i do sauny a je to fajn. Akorat syn je vodni zivel a mala zatim nic moc (docela pobrekava, ale nevychazi nam to moc casove se spanim, tak snad se to zlepsi).

Malinkydablik
Kecalka 145 příspěvků 09.02.18 14:20

A chodí maminky samy, nebo i s partnerem? já asi jak kdy, dle časových možností… nechceš se někdy domluvit, a jít společně a pak třeba na kafe? jsem novopečená a bylo by fajn mít nějakou takovou parťačku @Strecha

Strecha
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 09.02.18 14:46

Jak kdo, ze zacatku je mit lepsi partnera. Sice tam maji holciny, ktere pomahaji drzet mimca, kdyz se treba sprchujes, ale ne vsem detem se to libi. My chodime s manzelem porad oba dva. Tak az zacnes chodit, tak mi napis sz a muzeme se potkat. My chodime o vikendu (so-dcera, ne-syn). S kafickem to ale moc nevidim-docela daleko dojizdime a dve deti se uz s hlidanim, spanim, jidlem atd. blbe skloubi. Ale dej vedet. Mimochodem tam bude hodne maminek, se kteryma se da pak treba domluvit a chodit na nejaky dalsi krouzek ;)

Havros
Nováček 1 příspěvek 22.02.18 20:58

@Malinkydablik ahoj, nám bude v dubnu 6 měsíců a také se chystáme na plavání ????

Luciasek304
Povídálka 12 příspěvků 03.09.18 21:04

Chtěla bych se zeptat jak to v Třebíči probíhá takové plavání s miminky. Male budou teprve 4 měsíce ale zajímalo by mě to. Jsme také z Třebíče. A ráda bych se s někým seznámila kdo má takhle malé mimčo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >