Plavání miminek Třebíč

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Malinkydablik
Kecalka 140 příspěvků 09.02.18 13:58
plavání miminek Třebíč a dotaz pro všechny

Ahoj. najde se tu maminka, jejiž prcek bude mít v dubnu 6měsíců a bude chodit na plavčo na lagunu? A ještě jeden dotaz… my nemáme vanu, takže prťavá je zvyklá koupat se v dětské vaničce, nepotápím ji hlavu nic. Nebude vadit, že na bazén nebude tolik připravená, jako třeba děti, které maminky od malinka vaničkují? diky za radu :mavam:

Přečtěte si článek: Plavání kojenců a batolat

Reklama

Reakce:

Strecha
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 09.02.18 14:12

Chodime na lagunu uz 2,5 roku se synem (3roky)a ted jsme zacali i s dcerou (pul roku). Taky jsme koupali jen ve vanicce(obcas jsem je vzala do velke vany). To, ze nepotapite, vubec nevadi-zacina se az tak 3.lekci a neni kam spechat, Chodime i do sauny a je to fajn. Akorat syn je vodni zivel a mala zatim nic moc (docela pobrekava, ale nevychazi nam to moc casove se spanim, tak snad se to zlepsi).

Malinkydablik
Kecalka 140 příspěvků 09.02.18 14:20

A chodí maminky samy, nebo i s partnerem? já asi jak kdy, dle časových možností… nechceš se někdy domluvit, a jít společně a pak třeba na kafe? jsem novopečená a bylo by fajn mít nějakou takovou parťačku @Strecha

Strecha
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 09.02.18 14:46

Jak kdo, ze zacatku je mit lepsi partnera. Sice tam maji holciny, ktere pomahaji drzet mimca, kdyz se treba sprchujes, ale ne vsem detem se to libi. My chodime s manzelem porad oba dva. Tak az zacnes chodit, tak mi napis sz a muzeme se potkat. My chodime o vikendu (so-dcera, ne-syn). S kafickem to ale moc nevidim-docela daleko dojizdime a dve deti se uz s hlidanim, spanim, jidlem atd. blbe skloubi. Ale dej vedet. Mimochodem tam bude hodne maminek, se kteryma se da pak treba domluvit a chodit na nejaky dalsi krouzek ;)

Havros
Nováček 1 příspěvek 22.02.18 20:58

@Malinkydablik ahoj, nám bude v dubnu 6 měsíců a také se chystáme na plavání ????

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Organizovaný teror ve Švédsku: Mají hořící auta na svědomí migranti?

Několik švédských měst během noci na dnešek zachvátila vlna nepokojů.... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama