PLAVKY

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  05.03.03 08:24
PLAVKY

Ahoj holky! :) Chtěla jsem se vás zeptat jestli náhodou nevíte kde v Brně jsou „sekáče“ pro maminy s bříškem? Konkrétně sháním plavky. Chodím intenzivně plavat a moje plavky mě začínají být těsný. Aby taky né, když začínám 7-mej měsíc! :) A přidáte se někdo ke mě? Ahoj KATKA

e-mail: " .{target:_new>mam­ka.katka@freem­jel.cz}":[mail­to:mamka.katka@fre­emjel.cz]

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  06.03.03 14:43
PLAVKY

Halooo, proč mi nikdo nepíšete? :-/ Copak tu není žádná brňanda?

Anonymní  07.06.17 16:18

Dneska jsem si byla koupit plavky. Odjakživa je to pro mě činnost velice neoblíbená, přesněji přímo nenáviděná. Odhodlala jsem se. Dvoje plavky se mi dokonce i hodně líbily. Měly jiný střih a velikostí byl dostatek. Myslela jsem, že nějaké vyberu. Jak jsem se zmýlila. Po kojení vypadají moje prsa příšerně a každé prso má jinou velikost. V podprsence jsem si toho tolik nevšimla, ale v plavkách to je vidět strašně moc. U prvního kousku jsem si řekla, že to nikdy. Jenže každý další kus byl jenom několikanásobně horší. Taky jsem zjistila, jak jsem strašně tlustá a spodní díl plavek se mi zařezává všude a vylézají špeky. I velikost 42 se mi všude zařezávala. Vím, že nejsem moc hubená, ale že jsem až tak tlustá? 8o :zed: Chtělo se mi až brečet. Nemám svoji nejvyšší váhu v životě a přesto mám pocit, že moje postava je nejhorší. A jak to dělají ty, které váží třeba o 10, 20 kg… více? Jaké si ty ženy kupují velikosti???

Pennya
Zasloužilá kecalka 686 příspěvků 2 inzeráty 07.06.17 16:33

Zaprvý kupovat spodek a vršek odděleně zvlášt, nepochopím obchody které to prodávaj dohromady jako velikost 38 a tečka. je těžký narazit na dobrý obchod s plavkama a spodním prádlem, kde je i dobrá prodavačka a umí fakt poradit. najít. nosit. Jednou jsem na takovou superprodavačku narazila, nosila mi všechno možný až jsem ji vtý změti podprsenek vrátila místo nabídnuté béžové svou béžovou podprdu :-D to jsme se smáli.
Hele a zkoušela jsi tankiny? Mamka má taky 42-44 velikost, prsatá prdelatá ženská i když pas má, a koupila si krásný plavky. samozřejmě Taky stály dost peněz. pod 900 se dostanem málokdy, a to se stejně snažím kupovat v akci.

Gerberka
Závislačka 3065 příspěvků 07.06.17 16:56

Ahoj, nevím, kde kupují plavky ostatní, ale já teda rozhodně doporučuju LITEX.

Nevím, odkud seš, ale konkrétně v Brně v Alfě pasáži jsem si KONEČNĚ vybrala plavky - po milion letech, kdy jsem nosila plavky od vietnamců, případně ze sekáče :oops:

já jsem teda jasně věděla, co chci, takže to ten výběr hodně zjednodušilo - a sice jednodílné, bez výztuže a vycpávek na prsou, ale ne vyloženě sportovní. Velice ochotná prodavačka mi okamžitě začala sama vybírat vhodné plavky, z nichž jsem si vybrala a koupila hned dvoje - jinak to nešlo ;). Taky dost nechápu, kupovat si plavky bez vyzkoušení přes internet, ale někdo to tak dělá - za mě - rozhodně vyzkoušet a ještě ta ochotná prodavačka, jak jsem plavky měla na sobě, tak jsem se jí ukázala a hned zhodnotila, jak mi sedí - a já jí věřila :palec:, protože jsem se v nich cítila super!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

S vyhořením mi pomohla kineziologie, říká golfistka Klára Spilková

Letos na jaře dosáhla Klára Spilková historického úspěchu, když jako první... číst dále >

Natálie Kocábová: Asi už nebudu chlapům tak věřit

Protekční dcera, tak se na ni léta pohlíželo. Aby ne, když ji otec v patnácti... číst dále >

Reklama