Mohu být těhotná

Anonymni
19.2.03 08:59

mohu být těhotná

Bolí mi ze strany prsa,v břiše,nemám moc chutě a když jo,tak pak to nejím,je mi divně od žaludku a kávu nemůžu pít.Mohla bych být těhotná

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymni
21.2.03 07:26

mohu být těhotná

Ty trubko jedna! Ty jsi nějaká puberťačka, neee?! Udělej si test ty joudo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
21.2.03 08:21

mohu být těhotná

To asi nevím,ty káčo jedna drzá,že si mámj udělat test.Starej se o sebe

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymni
31.3.03 19:52

mohu být těhotná

Ze se nestydite, vy si vycitejte navzajem pubertu. Jedna by chtela mit nadeji, druha ji zavidi…

• Citovat
  • Nahlásit
22.4.17 21:05

Prosím o vás nazor

Ahojky, mám dilema. Už mám 16 dní spozdenou MS dělala jsem si test ale je negativní. Myslíte že i přes to můžu být tehu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.18 23:12

Mohu být po Ellaone těhotná?

Zdravím. Mám dotaz tak se to pokusím zestručnit, děkuji ta jakoukoliv pomoc, jsem zoufalá :nevim:
Je mi 17 a s přítele jsme měli nechráněný sex, neudělal se, raději jsme koupily prášek “po” Ellaone (4 den). Menstruaci jsem měla mít den co jsem si vzala prášek, ale nedostavila se. Za týden pouze jeden den malinko špinění, ale opravdu minimálně, další den nic. Aktuálně mám 25 dní spoždění, ms nikde. 3 TESTY byly NEGATIVNÍ! Mohu být těhu?

• Citovat
  • Nahlásit
14
10.7.18 23:13
@Veverkaterka píše:
Ahojky, mám dilema. Už mám 16 dní spozdenou MS dělala jsem si test ale je negativní. Myslíte že i přes to můžu být tehu?
@Veverkaterka píše:
Ahojky, mám dilema. Už mám 16 dní spozdenou MS dělala jsem si test ale je negativní. Myslíte že i přes to můžu být tehu?
@Veverkaterka píše:

Příspěvek upraven 10.07.18 v 23:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.7.18 23:15

To je nová forma antikoncepce? Nechranit se a pak do sebe ladovat pilulky po?
Myslím si, že těhotná nejsi.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
29240
10.7.18 23:16
@Anonymní píše:
Zdravím. Mám dotaz tak se to pokusím zestručnit, děkuji ta jakoukoliv pomoc, jsem zoufalá :nevim:
Je mi 17 a s přítele jsme měli nechráněný sex, neudělal se, raději jsme koupily prášek “po” Ellaone (4 den). Menstruaci jsem měla mít den co jsem si vzala prášek, ale nedostavila se. Za týden pouze jeden den malinko špinění, ale opravdu minimálně, další den nic. Aktuálně mám 25 dní spoždění, ms nikde. 3 TESTY byly NEGATIVNÍ! Mohu být těhu?

Gynekolog má dovolenou? Pokud chceš potvrzení, nepiš na net a mazej k doktorovi. Jestli jsou tři negativní, nejspíš nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4514
10.7.18 23:16
@Anonymní píše:
Je mi 17 a s přítele jsme měli nechráněný sex, neudělal se, raději jsme koupily prášek “po” Ellaone (4 den). Menstruaci jsem měla mít den co jsem si vzala prášek, ale nedostavila se. Za týden pouze jeden den malinko špinění, ale opravdu minimálně, další den nic. Aktuálně mám 25 dní spoždění, ms nikde. 3 TESTY byly NEGATIVNÍ! Mohu být těhu?

Jestli máš 25 dní zpoždění, to už by dávno byly krásně pozitivní testy. Těhotná nejsi…buď máš takové zpoždění z těch nervů nebo sis rozházela cyklus tím práškem „Po“… Mrkni do příbalového letáku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29240
10.7.18 23:17
@Smudlinka123 píše:
To je nová forma antikoncepce? Nechranit se a pak do sebe ladovat pilulky po?
Myslím si, že těhotná nejsi.

Ale zas když „koupily“ tabletku po, tak se nemusí bát. Žadné spermie :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4624
10.7.18 23:22

@Russet Jj, toho boh da nebude, aby “koupily” a neco se zvrhlo :lol: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
10.7.18 23:22

@Russet pravopisně bez chyby, není uvedeno že s přítelem, tak snad nejsou????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
10.7.18 23:24

@Sněženka25 V letáku se psalo, že pokud se opozdí ms o více než 7 dnů a budou příznaky těhotenství tak je to možné, ale jelikož je doufám na vině stres tak z toho nic nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
10.7.18 23:27

@Smudlinka123 Vždy jsem chráněna byla. Toto byla jediná situace, které jsem si byla plně vědoma, že jsme neudělali dobře. :palec:
Samozdřejmě to nijak neberu na lehkou váhu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat