Plavky k moru

Anonymní
18.6.20 20:16

Plavky k moru

Ahojte. Mam len jednu otázku ktorá bude toto leto asi neaktuálna. Keby ze idete na dovolenku ku moru kúpili by ste si aspoň jedne tango nohavičky plavky aj napriek tomu ze ste staršia a deti mate vyrastene? Na kúpalisko na SK by som určite nekupovala ale pri mori je to iné a naposledy som tam bola pred cce 10 rokmy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19430
18.6.20 20:19

Ne, nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
18.6.20 20:20

Ne, ale ja bych si je nekoupila ani jako mlada. Nadruhou stranu si kup co chces, kazdemu tam bude uplne fuk co mas na sobe, to maj akorat cesi takovou uchylku porad resit co ma kdo na sobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1049
18.6.20 20:22
@Kriss Tina píše:
Ne, ale ja bych si je nekoupila ani jako mlada. Nadruhou stranu si kup co chces, kazdemu tam bude uplne fuk co mas na sobe, to maj akorat cesi takovou uchylku porad resit co ma kdo na sobe.

Souhlasím. Kup si co chceš. Tam to bude všem jedno. Já bych nekoupila, skrz pohodlí i když jsem mladá. Zas jestli chceš opalenej zadek, tak klidně do toho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
18.6.20 20:23

Nekoupila bych si je ani jako mladá :lol: ale ty si kup co chceš :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52516
18.6.20 20:24

Ne, ale já bych to nenosila ani tak ani ve dvaceti. Na druhou stranu myslím, že budeš pod mnohem větším drobnohledem v českých či slovenských luzích, hájích a vodách, než na pláži u móře. Takže si pořiď, v čem ty se cítíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52291
18.6.20 20:25

Koupila, ale pouzila bych je pouze na vlastni zahrade u bazenu. K mori nejedeme. Ale tam bych pouzila klasicke bikiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
171
18.6.20 20:35

Kdybych měla postavu na to, koupila proč ne? U moře se opaluji holky, maminy starší ženy nahoře bez tak v tangach nevidím problém. Aspoň se chlapi podívají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
18.6.20 20:36

Nekoupila. Tanga se mi nelibi ani na me, ani na ostatnich. Ale jak pisou holky, nikdo to asi resit nebude, takze si kup, v cem se citis dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4511
18.6.20 20:37

Nekoupila bych si je protože jsou pro mě nepohodlný. Ale nikdy jsem si nevšimla že by lidi sledovali co má kdo na sobě takže proč ne když se v tom budeš cítit dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62254
18.6.20 21:00
@Anonymní píše:
Ahojte. Mam len jednu otázku ktorá bude toto leto asi neaktuálna. Keby ze idete na dovolenku ku moru kúpili by ste si aspoň jedne tango nohavičky plavky aj napriek tomu ze ste staršia a deti mate vyrastene? Na kúpalisko na SK by som určite nekupovala ale pri mori je to iné a naposledy som tam bola pred cce 10 rokmy

Ne, nekoupila

Když se chci opalit, dají se ty normální zarolovat :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19288
2.7.20 11:04

Já taky roluju klasiku :lol: ale mít postavu, proč ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
2.7.20 11:18

Koupila klidně. Např. na Mallorce je to samá nudapláž a ukazují se mladí i staří, krásní i oškliví, v tangách tam budeš ještě nejvíc zahalená. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat