Orientální móda v ČR v dnešní době

22.5.20 17:19

Orientální móda v ČR v dnešní době

Ahoj holky,
mám na vás dotaz. Jak se vám líbí takovýhle typ šatů?
Myslíte, že i běloškám sluší sárí? :think: Nebo vám přijde že to na nás vypadá nepatřičně?
Nemyslím to nijak urážlivě. Jen sem se poslední dobou zamilovala do těchto druhů šatů…(No prostě za časů covid19 spousta času na sledování všechny možných filmů. :lol: )
A ráda bych je nosila mám totiž nějaké doma, ale nevím tak úplně kam.
Tak mě zajímalo jestli se vám tenhle styl líbí. Popřípadě jestli by jste něco podobného nosily.
:andel: Moc děkuju za odpovědi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14754
22.5.20 17:36

Tak zrovna sárí je kulturně dost mimo. Je to krásný, sama mám jedno doma, ale nosila jsem ho i ve svém “ezoobdobí” jen na příležitosti, kam se hodilo. Je hezký do šatníku zařadit i cizí prvky, většinou to bývá příjemný osvěžení v evropské uniformní módě, ale chce to kombinovat. Vyrazila by sis do Prahy v hanáckým kroji? Tohle je stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1933
22.5.20 17:38

Jestli myslíš klasická barevně kriklava indická sari, tak ta se mi na bledych Evropankach nelíbí, působí nepatřičným dojem, jakoby dvě slepené věci, které k sobe nepatří. Na Indkach se mi líbí velmi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 18:02
@Janli píše:
Tak zrovna sárí je kulturně dost mimo. Je to krásný, sama mám jedno doma, ale nosila jsem ho i ve svém “ezoobdobí” jen na příležitosti, kam se hodilo. Je hezký do šatníku zařadit i cizí prvky, většinou to bývá příjemný osvěžení v evropské uniformní módě, ale chce to kombinovat. Vyrazila by sis do Prahy v hanáckým kroji? Tohle je stejný.

Chápu jen mě to zajímalo. :palec:
Já jich právě mám od kamarádek pár doma ale nejsou zrovna plesový… Spíš takový ty na denní nošení jen právě nevím kam. :lol:
Ale děkuju za názor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 18:04
@Alladina píše:
Jestli myslíš klasická barevně kriklava indická sari, tak ta se mi na bledych Evropankach nelíbí, působí nepatřičným dojem, jakoby dvě slepené věci, které k sobe nepatří. Na Indkach se mi líbí velmi.

No tak něco v tomhle stylu. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14754
22.5.20 18:06

@Levandule597 jsou z nich krásný závěsy… ;). Já je občas kupuju ve výprodejích a šiju z nich dětem šaty, sukýnky a dekorace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.5.20 18:12
@Janli píše:
@Levandule597 jsou z nich krásný závěsy… ;). Já je občas kupuju ve výprodejích a šiju z nich dětem šaty, sukýnky a dekorace.

A kde je kupuješ prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13079
22.5.20 18:58

Vykašli se na to, co si myslí anonymní dav. Pokud se ti to líbí, pokud si v tom připadáš sama dobře, tak to prostě nos. Ano, je to velmi specifická záležitost a nejspíš se po té, co se naučíš vynosit sárí posuneš k dalším kouskům šatníku, které teď nenosíš, ale jako proč ne? Je dobré trefit barvy, co ti sluší, protože primárně jsou ty látky dělané na úplně jiný barevný typ.

Pokud si na to netroufáš, tak nos polosárí s nějakým obyčejným tričkem, to je prostě krásná, barevná dlouhá sukně.

Pokud stím budeš chodit po okresním městě a budeš jedinná, tak si samozřejmě vysloužíš maloměstskou reakci. No a co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14754
22.5.20 19:07

@Mala.ještěrka ganga.cz, když tam chytím výprodej nebo různě po internetových bazarech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11860
22.5.20 19:41

Sárí je fakt krásný, ale na nás bledych a normálně ve městě mi ti přijde celkem mimo. Ale tvoje věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26420
22.5.20 19:51
@Levandule597 píše:
Ahoj holky,
mám na vás dotaz. Jak se vám líbí takovýhle typ šatů?
Myslíte, že i běloškám sluší sárí? :think: Nebo vám přijde že to na nás vypadá nepatřičně?
Nemyslím to nijak urážlivě. Jen sem se poslední dobou zamilovala do těchto druhů šatů…(No prostě za časů covid19 spousta času na sledování všechny možných filmů. :lol: )
A ráda bych je nosila mám totiž nějaké doma, ale nevím tak úplně kam.
Tak mě zajímalo jestli se vám tenhle styl líbí. Popřípadě jestli by jste něco podobného nosily. :andel: Moc děkuju za odpovědi :srdce:

Jestli se Ti to líbí, tak to nos… :)

U nás v tom občas i někoho vidím, dnes nosí každý co chce, tak s chutí do toho… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9543
22.5.20 19:59

Já když v tom někoho vidím, tak si říkám, jestli mi budou nabízet nějaké vegetariánské jídlo (zkušenosti :lol: ). Ale nos, co ti je pohodlné, v indickém stylu budeš pořád budit podle mě míň pozornosti než v dirndlu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1282
22.5.20 20:45

Obcas v MHD nekoho zcela evidentne neindickeho v sari potkam a prijde mi to v pohode. Nezvykle ano, ale to je tak vse. Klidne bych to byt tebou nosila i ven, jestli se ti to libi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9714
22.5.20 20:52

Já nosím kimona. Mám dvě, ne pravá, ale z Reserved myslím. Reakce byly různé. No a mám třeba takový námořnický sako, mně se strašně líbí. Reakce taky nic moc. Je mi to úplně jedno

Příspěvek upraven 22.05.20 v 21:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1933
22.5.20 20:59
@Levandule597 píše:
No tak něco v tomhle stylu. :andel:

Ano, to jsem měla na mysli. Pár takových kousků jsem nosila v pubertě :mrgreen:. Dnes už bych to na sebe nenatahla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama