Plenky

115
31.7.07 15:39

Plenky

Ahoj těhulky.
Dlouho jsem tu nebyla, jen sem tam nakoukla. Doufám, že se máte všichni fajn i s mimísky. Už se nám to krátí a tak se chci zeptat, jestli jste už řešili plenky a přebalování, zda budete používat jednorázovky nebo látkovky a jakou už máte výbavičku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2376
31.7.07 16:31

Ahoj Misinko,

dlouho ses nám neozvala :D doufám, že vše je ok. Akorát se tvůj příspěvěk nezařadil k nám do říjňátek

Kája

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
31.7.07 16:42

PAtří to říjňátek 2007? Mohu to sloučit. Jen si nejsem jistá kam :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
16.10.14 12:25

Ahoj, mám třítýdenní miminko..zatím jsme na Pemprs..jsou ale hrozně drahé..vyhovuje mi ale ten styl a material..prostě provedení…jsou nějaké s těch levnějších stejné nebo podobné? Koupila sem na zkoušku nějaké tesco a přijdou mi takové tvrdé papírové…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2997
16.10.14 12:31

@Corie vzkoušela jsem kde co a pampersky mi vždycky připadali nejlepší. Pro trošku větší nejsou úplně blbé ty nejlevnější alberťácké, ale obávám se, že pro malé mimčo, které vypouští konzistenci míchaných vajec, bys asi měla stále špinavé oblečení (nám teda proteklo vždy všechno kromě pampers a huggies). Pampersky teď hrozně zdražily :-/ Pokud někde nechytneš nějakou mega akci, tak se rozhodně vyplatí v DM kupon z jejich dětské knížky na 20% slevu a k tomu 15% na celý nákup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1052
16.10.14 12:31

Ted maji v akci plenky tesco loves baby, zeleny obal a me prijdou uplne jak pampers, mozna vic parfemovane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22196
16.10.14 12:36

@Corie Já třeba Pampers nemůžu ani cítit, tak jsem na druhou měla DM plínky.
Jiank nedám dopustit Alberťácký.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4784
16.10.14 12:41

@Corie taky jsme od začátku měli AB Pampers… teď kupuju podle akce Albert(šmoulový) a Tesco loves baby a jsou srovnatelný, vydrží i celou noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3696
16.10.14 12:51

Používáme Tesco loves baby a jsou super a i cena je fajn. Nakupujeme vždy v akci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
142
16.10.14 13:00

Kupujeme polské plenky Dada a jsou skvělé. Vypadají jako pemprsky a když byl menší, tak jako jediné vydržely celou noc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
16.10.14 13:44

A kde pak je kupuješ a nebo přes koho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
16.10.14 14:16
@Marsmeli píše:
@Corie nejlepší jsou pampersky modré ty jsou, ale šíleně drahé druhá verze jsou oranžové, teď jsem snad poprvé koupila obyč. alberťácké a ty jsou pro větší děti lepší než ty oranžové pampersky jsou cenově i stejně ;) dají se krásně přitáhnout a jsou pružné. Pro mimi jsou nejlepší kvalitní pleny.

Nám oranžové pampers vůbec nesedí..smrdí mi a malej se s nich osypává nad pindíkem…kupujem zatím klasické zelené

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
16.10.14 14:21

@Corie oranžové, taky nemám ráda hlavně mi u nich vadí, že nemají pružné to zapínaní. Musim říct, že v životě jsem nekoupila jiné pleny než pampers, nebo hugis což ty taky neseděly jsou děsně tvrdé. Ty albetácke se šmloulikama můžu jen chválit nejsou, tak tvrdé a ani jdednou zatím nepropusitly obsah bokem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4784
16.10.14 14:55

Oranžový pampersky nám protýkaly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
16.10.14 15:04
@Lucík 25 píše: