Pleš u ženy v mladém věku?

Anonymní
26.8.15 19:08

Pleš u ženy v mladém věku?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Nedávno jsem začala vysloveně plešatět. Nevim z čeho ani jak, ale mám na hlavě obrovskou díru a to je mi teprv 20 let. Máme psa, který má prašivinu jestli to není z toho. Protože přítel taky začal plešatět. Co mám teď dělat? Myslela jsem, že zajdu na kožní, ale tam to bude stát hrozně peněz…
Poraďte někdo prosím. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6027
26.8.15 19:11
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Nedávno jsem začala vysloveně plešatět. Nevim z čeho ani jak, ale mám na hlavě obrovskou díru a to je mi teprv 20 let. Máme psa, který má prašivinu jestli to není z toho. Protože přítel taky začal plešatět. Co mám teď dělat? Myslela jsem, že zajdu na kožní, ale tam to bude stát hrozně peněz…
Poraďte někdo prosím. :,(

Stát hrozně peněz?!?! Jak víš…však máš pojišťovnu, ne? Val a nedělej. Radši pleš a kačky v peněžence? :roll: 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.8.15 19:13

A jakou zaruku mám že to pomůže?:

• Citovat
  • Nahlásit
1593
26.8.15 19:17

A jakou že nepomůže? Tak choď s pleší no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26750
26.8.15 19:19
@Anonymní píše:

Pomuze ti to na 100%. Kdyz to rikam tady na emiminu, tak je to svata pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26297
26.8.15 19:23
@Anonymní píše:

No když se zeptáš takhle, tak mě teda napadne, že to musí být provokace…
Záruku nemáš žádnou, takže raději nikam nechoď, protože dr by ti mohl napsat třeba mastičku na pojišťovnu a s pejskem poslat na veterinu a to by teprve byla pálka…

PS: aspoň to je další z věcí, kterou budete mít s přítelem společnou… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23860
26.8.15 19:28
@Malaga píše:
No když se zeptáš takhle, tak mě teda napadne, že to musí být provokace…
Záruku nemáš žádnou, takže raději nikam nechoď, protože dr by ti mohl napsat třeba mastičku na pojišťovnu a s pejskem poslat na veterinu a to by teprve byla pálka…PS: aspoň to je další z věcí, kterou budete mít s přítelem společnou;)

Tvl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zakladatelko a kolik stojí léky na prašivinu toho psa? Nebo to jako neléčíte? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6027
26.8.15 19:30

Jinak na ZŠ jednomu spolužákovi taky slezly vlasy, měl prvně taková kulatá místa… a měl nějaké onemocnění. Vyléčil se a světe div se, vlasy má. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26297
26.8.15 19:32
@kve-tinka píše:
Jinak na ZŠ jednomu spolužákovi taky slezly vlasy, měl prvně taková kulatá místa… a měl nějaké onemocnění. Vyléčil se a světe div se, vlasy má. :palec:

Jenže ta léčba byla určitě strašně drahá…tam je zase nebezpečí toho, že by po vyléčení mohly znova slézt vlasy z úleku nad tím účtem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26750
26.8.15 19:33
@kve-tinka píše:
Jinak na ZŠ jednomu spolužákovi taky slezly vlasy, měl prvně taková kulatá místa… a měl nějaké onemocnění. Vyléčil se a světe div se, vlasy má. :palec:

Ale je urcite chudak dozivotne bez penez :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1296
26.8.15 19:33
@Anonymní píše:
Poraďte někdo prosím. :,(

Pokud se začnete léčit musí se léčit i pes
Na kožním ti dají mast, proti plísním, nebo kortikoidy. Spíš pes není jistě pojištěný u žádné ZP :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7014
26.8.15 19:34

Musis pri uplnku na pasece trikrat zazpivat Jelene, jelene, oci mas zelene, pak se otocit k severu, plivnout pres rameno a strcit si jehlici do zadku.
S temi penezi mas recht, doktori jsou hamizni a stejne nic neumi, tohle je jistota :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1296
26.8.15 19:35
@Gina108 píše:
Tvl :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zakladatelko a kolik stojí léky na prašivinu toho psa? Nebo to jako neléčíte? :nevim:

neléčí, jsou rádi, že mají všichni 3 stejnou plešku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1296
26.8.15 19:37
@Anonymní píše:

dají ti záruční list na hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26750
26.8.15 19:37
@Bibi239 píše:
Musis pri uplnku na pasece trikrat zazpivat Jelene, jelene, oci mas zelene, pak se otocit k severu, plivnout pres rameno a strcit si jehlici do zadku.
S temi penezi mas recht, doktori jsou hamizni a stejne nic neumi, tohle je jistota :hug:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat