Plínky Dada - zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.6.22 21:49

Plínky Dada

Dámy,
mám na vás prosbu. Teď mám 3měsíčního prcka a používáme DM plenky vel.3…
a rádi bychom vyzkoušeli Dada plenky…ty DM mi přijde, že jsou docela cítit a i cenově jsou výhodnější. Slyšela jsem na ně chválu, že jsou srovnatelné nebo lepší než Pampers a neprotíkají.
Máte s nimi zkušenost? Moc diskuzí jsem nenašla a když, tak staré…jestli se náhodou za tu dobu nezměnila kvalita…Ještě se rozhoduji mezi Extra Care a Extra Soft…které z nich mi spíše doporučíte, nebo to vyjde nastejno?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1629
30.6.22 21:57

Použíme Dada od narození, teď má malá rok. Spokojenost :). A kupujeme zlaté nebo zelené, podle toho, jaké zrovna mají, zlaté mají jiný design a navíc proužek s detekcí moči.
Nevím, odkud jste, my jezdíme kupovat do Polska a tam jsou úplně za hubičku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
30.6.22 22:00

Dada jsem pouzivala od narozeni az do 2.5 let. Kupovala jsem online ve vetsim mnozstvi (lepsi cena, bez postovneho). Jen od dvou let jsem na noc davala Kolorki - ty lepe zachytily jednorazovou velmi objemnou nocni prutrz :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2357
30.6.22 22:07

Používám dada skiro od narození. Ty zlaté jsou tskive měkčí a mají detekční proužek ale přijdou mi že jsou trochu cítit jakoby nějakou chemii.. Ake možná se mi to zdá… Zelené mi Přijdou tvrdší takové… Savost mi. Přijde lepší u těch zlatých… Sefi dobře a třeba ty zlaté panths natahovací jsou cenově super a sedí krásně i na štíhlejší mimčo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1915
30.6.22 22:12

Používám zelené občas zlaté. S obouma spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3736
30.6.22 22:24

Mam uz druhé dvouleté dítě a v zivote jsem nekoupila nic jineho nez Dady… Zlaté nebo zelené, neni v tom skoro rozdíl, minimální, akorat v designu. Zlate maji proužek. Jezdíme pro ně do Polska, mame to blízko. Tam v akcich se da sehnat i za 2,–/jedna. Předražené pliny v Čechách at si strci za klobouk :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
983
30.6.22 22:36

Máme od narození. Zkoušela jsem kde co ale k Dáda se vždycky vracím. Kupuju mega pag. Vydrží, některé máj indikátor vlhkosti. Cena je dobrá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
713
30.6.22 22:44

Taky jsem vyzkoušela hodně druhů, protože mi občas někdo nějake přinesl jako dárek, i ty slavné pampersky, ale dady jsou fakt bezkonkurenční. Taky kupuju na netu podle toho, na který druh je zrovna akce. Vyhovují mi jak zlaté, tak zelené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4890
30.6.22 22:48
@Anonymní píše:
Dámy,
mám na vás prosbu. Teď mám 3měsíčního prcka a používáme DM plenky vel.3…
a rádi bychom vyzkoušeli Dada plenky…ty DM mi přijde, že jsou docela cítit a i cenově jsou výhodnější. Slyšela jsem na ně chválu, že jsou srovnatelné nebo lepší než Pampers a neprotíkají.
Máte s nimi zkušenost? Moc diskuzí jsem nenašla a když, tak staré…jestli se náhodou za tu dobu nezměnila kvalita…Ještě se rozhoduji mezi Extra Care a Extra Soft…které z nich mi spíše doporučíte, nebo to vyjde nastejno?

V nejbližším okolí nemám maminu, která by s Dada byla spoko. U prvního zelené Pampers, teďka u druhého Babylove nebo zelené Pampers. Když si vychytáš akce, tak koupíš za krásný ceny :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
763
1.7.22 06:53

Když hledáš nové plenky jen hodím jako alternativu plenky z Alberta. Kupuju je v akci za 169 vychází u velikosti 4ted aktuálně plenky za 3,1. Dadu jsme používaly u první dcery a byla super. U druhé jedeme v Albertackych jsou mekoucke, srovnatelné a dadou a levnější :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2150
1.7.22 07:16
@LucEm píše:
Když hledáš nové plenky jen hodím jako alternativu plenky z Alberta. Kupuju je v akci za 169 vychází u velikosti 4ted aktuálně plenky za 3,1. Dadu jsme používaly u první dcery a byla super. U druhé jedeme v Albertackych jsou mekoucke, srovnatelné a dadou a levnější :)

Taky kupuju Albert pliny. Oni jsou vyrobeny tady v Hradku stejne jako Dada pliny. A rozdil je jen v potisku na plinach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
912
1.7.22 07:22

S Dada taky nic moc zkušenost, jakože nikdy mi neprotekly, ale malý měl vždy po nich opruzene bříško. Kupují jen pampers v akcich

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.7.22 07:49

Vyzkoušeli jsme na malýho snad všechny značky a nakonec DADA vyšli nejlépe. V poměru kvalita x cena 😊 zlaté mají indukční proužek a jiné obrázky, jinak jiný rozdíl upřímně nevidím 😁

Edit admin: odkaz smazán

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
1.8.22 08:26

Zdravím.

Dada plenky používáme teprve půl roku a zatím spokojenost. Jak píšou jiní, cena je přijatelná a kvalita taky super. Nemůžeme si stěžovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat