Plíseň nebo opar?

Anonymní
14.9.20 22:11

Plisen nebo opar?

Dobry vecer, obracim se na vas s prosbou o radu. Přiložím foto snad nikoho nepohorsi. Jedna se o oblast mezi pulkami hyzdi. :( jeden den pobolivalo asi jako kdyz se vam tre kuze o kuzi. Pohmatem bych rekla ze tam byly drobounke pupinky. Mazala jsem bepantenem coz prinaselo ulevu pomud byla kuze mastna. Pote jsem zjistila, ze se to tam udelalo toto - viz foto. Plisen? Zapářka? Opar? Vazne nevim. Mazala jsem masti Fungicidin. Místo se zahojilo, vytvořila se jizva ale v te jizve to stale boli. Co to muze byt a cim mazat? Děkuji, snad nikoho fotkou neznechutim :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1113
14.9.20 23:05

Sudokrem? Když tak kožní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 23:28

Skusim ten Sudocrem. Na koznim u nas bez objednani neberou a termín tak za pul roku nejdriv

• Citovat
  • Nahlásit
461
15.9.20 08:52

Nevím, co to je, ale kožní je obor, kam můžeš přijít jen tak a oni tě ze zákona prostě nesmí poslat pryč, nesmí požadovat ani žádanku od praktika. Důvodem jsou infekční kožní choroby a hlavně sexuálně přenosné. Jako to asi nebude tvůj případ :D, ale jen pro info, že zrovna na kožním tě jen tak lehce nikdo odbýt nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.9.20 11:57
@Kolicek95 píše:
Nevím, co to je, ale kožní je obor, kam můžeš přijít jen tak a oni tě ze zákona prostě nesmí poslat pryč, nesmí požadovat ani žádanku od praktika. Důvodem jsou infekční kožní choroby a hlavně sexuálně přenosné. Jako to asi nebude tvůj případ :D, ale jen pro info, že zrovna na kožním tě jen tak lehce nikdo odbýt nemůže.

Diky, to jsem vazne nevedela.
Jde o to, ze misto je zhojene, vytvorila se jizva a v té jizve to boli

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama