Plíseň, upadlý nehet

135
15.5.17 21:03

Plíseň, upadli nehet

Mám na nehtech na nohou plíseň. Léčím to už měsíc antibiotikami. Dnes mi ale půlka nehtů upadla. Co a tím? Mám to nechat nebo zajít hned ráno na kožní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5741
15.5.17 21:08

Nechalo bych to tak. Naroste novy, vyleceny. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 21:17

Co mas prosimte za mast nebo leky? A zabira ti to? Ja jsem totiz nestastna, ze mi na toto nic nezabira a uz nevim co s tim :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.5.17 21:31

Taky resim, uz pres 2 mesice mazu exoderilem, pomalu to mizi, ale chce to cas nez cely nehet odroste, kdyz upadne nevadi, naroste uz novy zdravy.

• Nahlásit
  • Citovat
135
15.5.17 21:34

Dostala jsem už přímo na kožním antibiotika. Ale taky mě upozornim že to nezabere hned. Mám je na tři měsíce a řekl, mi že než se projeví výsledek že to trva :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 22:03

@Lucc23 jojo tohle je beh na dlouhou trat, ja zacla lecit v unoru a doufam ze to do leta stihnu, nejen ze musi ta leciva slozka zabrat, ale musi stihnout odrust cela ta cast nehtu co je zasazena, tzn vetsinou cely nehet kdyz to jde z luzka a to je zalezitost na nekolik mesicu…

• Nahlásit
  • Citovat
7471
15.5.17 23:11

A kde jste k tomu přišli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 23:23

Antibiotika na plíseň?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
16.5.17 07:21

Antibiotika na plisen-pekna blbost. Taky se mi ulamovaly kusy nehtů. Na kozni jsem dostala kapky a 2× denne kapala. Je treba nehet zbrousit aby se to tam co nejvic dostalo. Prestat kapat az kdyz cely nehet odroste. Je to beh na dlouhou trat :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11259
16.5.17 11:09

Zajděte na to kožní znovu.

To co berete nebudou antibiotika, ale antimykotika.

Máte jen mast či kapky, nebo i lak na nehty? A co tablekty - tedy systémová antimykotka?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.17 12:44

Nejlepsi je mit tablety do vody a potom pretrit lakem a nehty zbrousit, aby se co nejvic ty uciny latky dostalo dovnitr. Jinak prijit k tomu muze clovek ruzne, ve sprse, u bazenu, kdyz si zkousis v obchode boty po nekom, kdo to ma a nevzal si ponozku… je to dost nakazlivy, je dobry pozorovat pokud to nema nekdo z rodiny, at se zaleci taky nebo si to budete zas predavat.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama