Pocit nervozity

Anonymní
15.5.17 09:31

pocit nervozity

Dobré dopoledne,
už několik dní cítím pocit nervozity, celkově se teda cítím mizerně. Únava a to i po 10h spánku
Bolest hlavy a krční páteře.
Pocit bušení srdce - tlak v normě
Průjem a žaludeční nevolnost(takové to stažení žaludku jako před zkouškama.
Asi tuším z čeho to je. U doktorky jsem byla, dle krve pouze nízká hladina železa, které mi předepsala, ovšem včera mi po něm bylo neskutečně zle.
Už jsem se objednala i do psychoporadny.
Nicméně bych se potřebovala toho pocitu zbavit. Ve středu mám letět na minidovolenou a nechci to kazit svojí nenáladou.
Koupila jsem si hořčík, ale zatím nic moc.
Máte nějaký osvědčený tip? Snažím se na to blbé nemyslet, ale znáte to.
Prosím o zachování anonymity.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15.5.17 09:34

Homeopatika gelsemium 15 ch. mame odzkouzeno a dobre nam funguji. ted je bere dcera pred statnicema a tez si je chvali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
lillifee
15.5.17 09:58

Doporucuju kontrolu funkce stitne zlazy, hodne silne mi to zni jako Hashimoto. A zelezo si kupte ve forme chelatu, nedela se po nem spatne od zaludku. Zadne instatni reseni na tohle neni.

• Citovat
  • Upravit
20807
15.5.17 10:04
@lillifee píše:
Doporucuju kontrolu funkce stitne zlazy, hodne silne mi to zni jako Hashimoto. A zelezo si kupte ve forme chelatu, nedela se po nem spatne od zaludku. Zadne instatni reseni na tohle neni.

Také bych si nechala vyšetřit štítnou žlázu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
15.5.17 10:12

Beru na uzkost argentum nitricum 15ch, zalezi na dalsich priznacich, ale nevolnost, prujem, buseni srdce by na argentum sedela. 3× denne 5 kulicek.

• Nahlásit
  • Citovat
15.5.17 10:13

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 10:15

@radkka @Jedna babička taky už jsem si říkala, jenže doktorka mi řekla, že to se kontrolovalo loni a není to třeba. Příští týden jdu na gyndu, můžu poprosit tam? Jako já fakt nevím. Jsem zdravý člověk, k lékaři jdu jednou za rok. Je pravda, že teď jsem opravdu psychicky v háji. Věčně nemocný dítě - tlak v práci…

• Nahlásit
  • Citovat
Verun83
15.5.17 10:16

Jinak muzes zkusit pit medunkovy caj, celkove zklidnuje, a to i rozboureny zaludek.
A jestli boli hlava od stazeneho svalstva na krku ze stresu, zkus kouknout na youtube, je tam automasaz na krcni pater. Pomaha. Pak bych doporucila namazat tymianovym kremem a ja k tomu jeste mazu antistress olejicek. Ten je na stres i bolest hlavy. Dobre to pomaha

• Nahlásit
  • Citovat
20807
15.5.17 10:20
@Anonymní píše:
@radkka @Jedna babička taky už jsem si říkala, jenže doktorka mi řekla, že to se kontrolovalo loni a není to třeba. Příští týden jdu na gyndu, můžu poprosit tam? Jako já fakt nevím. Jsem zdravý člověk, k lékaři jdu jednou za rok. Je pravda, že teď jsem opravdu psychicky v háji. Věčně nemocný dítě - tlak v práci…

Jestli to lze u gynekologa nevím, ale za zeptání nic nedáš :think: Nejsem okolo onemocnění štítné žlázy moc znalá, takže nevím, jestli by musela před rokem vyjít špatně…jenom právě takové příznaky měla švagrová a bylo to právě žlázou. Určitě bych se nenechala odbít, ale snažila bych se taky najít čas na odpočinek. No a ještě mi bylo podobně s boreliozou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 10:30

@radkka boreliozu jsem prodělala před 4 lety. Vím, že se může borelie zapouzdřít a za pár let udeřit znova. Dle mé předchozí doktorky prakticky nemožné. Je mi jasný, že když to loni vyšlo dobře, tak letos to může být jinak. Až se vrátím z té dovolené, tak tam zajdu znova a budu otravovat tak dlouho, dokud mi nedá žádanku třeba na patologii :-) @Verun83 meduňku piju, na automasáž se kouknu.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
15.5.17 10:32
@Anonymní píše:
@radkka boreliozu jsem prodělala před 4 lety. Vím, že se může borelie zapouzdřít a za pár let udeřit znova. Dle mé předchozí doktorky prakticky nemožné. Je mi jasný, že když to loni vyšlo dobře, tak letos to může být jinak. Až se vrátím z té dovolené, tak tam zajdu znova a budu otravovat tak dlouho, dokud mi nedá žádanku třeba na patologii :-) @Verun83 meduňku piju, na automasáž se kouknu.

Užij si dovolenou, třeba odpočinek pomůže :kytka: :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.17 10:32

@lleennttiillkka my tedy jeste mame vyzkousen pangamin. ten nas taky velmi casto vytahl z unavy a psychicke nepohody. deti ho berou na posileni imunity a je fakt ze nejsou toliko marodne. holky a ja bereme pangamin s pupalkou. stres mam v praci obrovsky a k tomu se staram o plne invalidniho manzela a pangos me tedy dlouhodobe drzi nad vodou. tak vyzkousej za to nic nedas. kdyz si prectes slozeni pangaminu tak zjistis co vsr v nem je za pomocniky a stoji par kacek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.17 10:45
@radkka píše:
Užij si dovolenou, třeba odpočinek pomůže :kytka: :hug:

Upřímně v to doufám. Mám pocit, že je toho na mě poslední dobou nějak moc. Jako věřím, že je to spíše psychického rázu, než somatického.

• Nahlásit
  • Citovat
20807
15.5.17 10:46
@Anonymní píše:
Upřímně v to doufám. Mám pocit, že je toho na mě poslední dobou nějak moc. Jako věřím, že je to spíše psychického rázu, než somatického.

Možné to je, asi bych se snažila najít nějaké řešení, aby se ti v běžném životě ulevilo, aby ses nakonec nesesypala :( :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3910
15.5.17 10:54

Za mě to vypadá jako příznaky úzkosti, deprese. Zkus něco na zklidneni z volného prodeje, popr.pak psychiatr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama