Plomba ve stoličce při žvýkání bolí

6.4.16 10:29

Plomba ve stolicce

Ahoj byla jsem u zubaře v úterý protože mi vypadla plomba… Udělal jinou na skus mě nic nebolí ale když na té straně jít nějaké jídlo a zvykam tak to bolí…ale jak říkám když zcvaknu zuby tak ne :lol: co s tím? sedne si to mám vydržet nebo ne? není to tak hrozné ale cítím to když něco jim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24460
6.4.16 10:56

Jestli je zub hlouběji vrtaný, chvíli to takhle může pobolívat, než si nerv „zvykne“ - zubař mě na to vždy upozorňuje.
Ale kdyby se to nějak zhoršovalo, šla bych se tam ukázat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.4.16 11:11

No říkal mi ze jak vypadla tak bude muset vrtat hlouběji tak to je možná ono…kdyby mi něco poškodil tak by to bolelo asi pořád ne…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8879
6.4.16 12:10

Jednou jsem měla mega kaz, zubařka to vyvrtala, asi taky nějak hlouběji, protože to jinak vypadalo už na trhání, ale zachránila ho, no a při kousání nebo žvejkání žvejky mě to bolelo, tak jí to na další návštěvě říkám a ona prej tak tam nekousejte :lol: pozitivní je, že časem si to sedlo a přestalo takhle bolet :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.4.16 16:44

@Clairisek a jak dlouho vas ten zub bolel??

• Nahlásit
  • Citovat
86
10.4.16 10:56

Já jsem to takhle měla s pětkou dole, vrtaná opravdu hodně hluboko a bolet to přestalo asi po 3 měsících. Sama zubařka mi říkala, že by se to nemělo horšit (jinak okamžitě řešit) a jinak, že by to mělo přestat, ale klidně i za 3,4 měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama