Plymo do kočárku

3.3.21 13:11

Plymo do kočárku

Ahoj. Používáte někdo plymo do kočárku? Tchýně mi přinesla nějaké asi staré z půdy, že ho prý určitě budu používat, docela to teda smrdělo jako půda, tak jsem ho vyprala a smrdí pořád, takže to vyhodím. Za 14 dní čekám první mimčo, myslela jsem že už všechno mám a s plymem jsem tedy ani nepočítala, že budu potřebovat. Tak by mě zajímalo, co máte v kočárku. Mám připravený fusak kdyby bylo ještě zima což asi bude, ale až skončí doba fusaková, tak jsem mylela, že do kočárku šoupnu jen pod hlavu plínku a na přikrytí deku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1820
3.3.21 13:14

Plymo se mi vůbec nelíbí. Já měla v korbičce nataženou látkovou plenu a deku, na podzim lehký fusak a v zimě zimní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
453
3.3.21 13:14

Budu mít pletenou deku, ortopedický polštářek, plenku, to ale až bude větší. Plymo neee.:D některá jsou hezká, ale už je to takový… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21217
3.3.21 13:20

Fuj, nejaky stary smradlavy hadr bych vyhodila rovnou.

V zime jsem davala fusak a na jare/v lete/na podzim hezkou deku dle rocniho obdobi…

To plymo se snad naposledy davalo do kocarku nekdy po revoluci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10397
3.3.21 13:22

Já jsem používala jen polštářek z plyma do kočárku, ale některá jsou pořád pěkná, jen mi to přijde ne moc praktické.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7392
3.3.21 14:25

Ja mela bavlneny prosteradylko. V lete pod hlavu nebo cely telicko bavlnenou plinu, pripadne i na prikryti nebo lehkou decku, na jare deku, jarni fusak, v zime zimni fusak. Plymo bych ja osobne nedala, kor nejaky smradlavy, co nejde vyprat. Ac se delaji retro kocarky a tam se to asi i hodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21156
3.3.21 14:28

@Broskvicka13 plymo - co? tak to bych fakt nepoužívala, chudák dítě, chudák ty :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat