Po jaké době vyměnit tampon?

Anonymní
17.7.19 07:58

Po jaké době vyměnit tampon

Ahoj mám dotaz po jaké době mám vyměnit támpón ????? Když mam tampon tak nepoznam jestli mam silou nebo slabou ms ????. Takže nikdy nevim po jaké době měnit????. Předem děkuji za odpovedi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17.7.19 08:02

Tampón by se měl měnit každých 4-6 hodin, na začátku ms ho měním i třeba co 3 hodiny a poznám to podle šňůrky, nebo jemně zatáhnu a pokud jde ven vyměním, pokud ne, dám mu ještě čas :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44999
17.7.19 08:13

Když si náhodou musím vzít tampón, tak měním po každé na návštěvě WC. Přijde mi totiž, že se ta šňůrka musí počůrat a pak nechutný s tím dál chodit někdy mezi lidmi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.7.19 08:15

Tak mě stačí když si šňůrku podržím a zatím se mi nestalo, že bych si ji počůrala, vždy ještě z kontrolují jestli je suchá a hotovo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18113
17.7.19 08:29

Plus mínus ty 4 hodiny. Já vždycky zatahnu za tu šňůrku a když to nejde ven tak to nechám, když není nacucanej, tak de ven špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.7.19 09:02

Měním každé dvě hodiny, nechci ho nechávat dlouho kvůli riziku toxického šoku. Používám ty nejmenší tampony.

• Citovat
  • Nahlásit
5519
17.7.19 09:05

Taky zkusím vždycky lehce zatáhnout za šňůrku, zrovna posledně jsem ho musela vyndat předčasně a bylo to dost nepříjemný :oops: :D Ale většinou to na ty tři čtyři hodiny akorát vychází, když zvolíš správnou velikost. Na noc mi stačí jeden, ze začátku ty největší, ke konci střední. Šňůrku si při čůrání držím stranou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13268
17.7.19 09:42

Měním každé dvě hodinky. V těch dnech kdy je to silnější, ke konci třeba po 3-4 hodinách

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9402
17.7.19 12:21

Cca po 4hod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu