Po rozebrání dvě čárky

Anonymní
14.9.20 14:57

Po rozebrání dvě čárky

Dobrý den, omlouvám se za ten anonym, ale chtěla bych to udržet v tajnosti prozatím :lol:,chtěla bych se zeptat, vím že se to nemá ale dneska jsem si delala TT clearblue digital a ukázal mi negativní mínus ale já test rozebrala :? Nemohla jsem to za ty prachy vydržet a byla tam druhá čárka :pocitac: nevím co si mám myslet, jsem zřejmě 10 DPO a miminko bychom chtěli děkuji moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.9.20 14:59

Prikladam foto :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
16873
14.9.20 15:02

Testuje se až po vynechání menzes, máš to v návodu. Testy se nerozebírají a neodečítají po limitu, to je v návodu taky. Test byl a je negativní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18666
14.9.20 15:04

Clerablue ma nizsi citlivost, ten ti 10dpo neukaze nic. Vyhozené penize, s tim testuj az po vynechani ms nejdriv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 15:04

@Janli děkuji, jsem proste jedna z těch co to nemohou vydržet a modlím se aby se zadarilo :( jen mi to bylo divné :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
1765
14.9.20 15:05

Test je prostě negativní. A nemá cenu tento test rozkládat a skládat, to není rubikova kostka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 15:06

@Kriss Tina děkuji, jen jsem to nemohla vydržet, dělala jsem si dneska ještě predchvili i mamatest 10 a přijde mi že sněhobílo, jen já vím kde se ta čárka má objevit tak bych ji tam i našla ale to mám asi vsugerované :?

• Citovat
  • Nahlásit
1765
14.9.20 15:06
@Anonymní píše:
@Janli děkuji, jsem proste jedna z těch co to nemohou vydržet a modlím se aby se zadarilo :( jen mi to bylo divné :palec:

Jestli chceš vyhlížet duchy, tak si kup normální testy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3931
14.9.20 15:07
@Anonymní píše:
Dobrý den, omlouvám se za ten anonym, ale chtěla bych to udržet v tajnosti prozatím :lol:,chtěla bych se zeptat, vím že se to nemá ale dneska jsem si delala TT clearblue digital a ukázal mi negativní mínus ale já test rozebrala :? Nemohla jsem to za ty prachy vydržet a byla tam druhá čárka :pocitac: nevím co si mám myslet, jsem zřejmě 10 DPO a miminko bychom chtěli děkuji moc :srdce:

Digitální test má po rozebrání na proužkách VŽDYCKY dvě čárky. I když těhotná zaručeně nejsi. Je tu na toto téma spousta diskuzí, pročti si je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 15:07

@kavenka to není no, ale co kdyby, snad nejsem jediná co to udělala :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 15:08

@kavenka to jsem udělala jak jsem psala mamatest 10 sněhobílo ale já bych ho tam i našla ale myslím že vsugerované :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 15:09

@Čičorečka aha tak to jsem nevěděla, asi je hodně brzy co? :lol: chtěla bych aby se zadarilo

• Citovat
  • Nahlásit
1917
14.9.20 15:16
@Anonymní píše:
@Čičorečka aha tak to jsem nevěděla, asi je hodně brzy co? :lol: chtěla bych aby se zadarilo

Já ti sice rozumím, že se těšíte.. Ale nerozumím tomu rozebírání.. Není dobré se upínat na to, že to určitě bude.. Navíc, i po pozitivním testu se může cokoliv stát a víš kolik žen to tady pocítilo.. I já jsem jednou z nich.. Obrovská radost zničená špatným koncem.. Člověk se potom naučí to nebrat tak „vážně“.. Trošku se od toho odprosti a neupínej se na to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7106
14.9.20 15:22

Já teda nemám tušení, jak vypadá rozkuchaný digitální Clearblue test, ale ani test na fotce mi nepřijde jako 2 čárky. Jedna čárka a možná ryska nebo jen nějaká otlačenina od toho plastu? A jak už bylo psáno, je zbytečně brzy. Chápu tě, taky jsem byla docela šílený tester, ale tohle brzké testování jsou opravdu jen vyhozené peníze. Minimálně 2 dny ještě počkej, ideálně do termínu ms, jestli nedorazí sama. Může se stát, že bys i mohla najít slabě slabý test a potom vajíčko může odejít s menstruací. Stálo by ti to za to zklamání? Raději nevědět. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.20 15:27

@Andrea.Tom máš naprostou pravdu ale po roce a půl snažení teď, a předtím miminko umřelo v 7 měsíci těhotenství už bych strašně chtěla ale vše má asi svůj čas :(

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama