Po styku mě bolí pochva

Anonymní
25.7.15 11:58

Po styku mě bolí pochva

Po styku mě bolí pochva, že ani nemůžu sedět, mám celé okolí narudlé a bolavé a malé stydké pysky o dost zvětšené. Tohle mě trápí, s partnerem se mohu milovat jen tak jednou týdně, kdyby víc tak bych si opravdu nesedla. Máte někdo podobné problémy? Jak je řešit? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7016
25.7.15 12:05

Pouzivate kondom? Napadla me alergie na latex. Lubrikant? Alergie na sperma?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
25.7.15 12:05
@Anonymní píše:
Po styku mě bolí pochva, že ani nemůžu sedět, mám celé okolí narudlé a bolavé a malé stydké pysky o dost zvětšené. Tohle mě trápí, s partnerem se mohu milovat jen tak jednou týdně, kdyby víc tak bych si opravdu nesedla. Máte někdo podobné problémy? Jak je řešit? Děkuji

nemas nejaky plisne kvasinky nebo mykózu? :roll:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
25.7.15 12:10

@Bibi239 kondom ano, ale bez latexový. Měla jsem to i v době, kdy jsem kondom nepoužívala. @JayLee nemám

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.7.15 12:11

Ještě bych dodala, že toto mám i po gynekologické prohlídce, vyšetření zrcadly je pro mě hodně bolestivé a pár dní potom také nemůžu sedět.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
25.7.15 12:15
@Anonymní píše:
@Bibi239 kondom ano, ale bez latexový. Měla jsem to i v době, kdy jsem kondom nepoužívala. @JayLee nemám

zkusila bych dat rec s Dr by urcite poradil mozna vic :think: nebo nejedete moc divoce? To mela kamoska taky a pak když zvolnili, tak to bylo ok :nevim:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
25.7.15 12:17

@JayLee partner trochu divoce ano, ale vždy mu říkám, ať zpomalí. Během sexu mě nic nebolí, vždy to přijde až potom.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.7.15 12:21

Možná by ti měl lékař udělat testy na chlamydie. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.7.15 12:22
@Anonymní píše:
Možná by ti měl lékař udělat testy na chlamydie. :think:

Ty pochybuji, že bych měla, měla jsem v životě jen jednoho partnera a on to má stejný. To bych je jedině musela chytnout z veřejnýho wc, ale to je málo pravděpodobný.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
25.7.15 12:29
@Anonymní píše:
Ty pochybuji, že bych měla, měla jsem v životě jen jednoho partnera a on to má stejný. To bych je jedině musela chytnout z veřejnýho wc, ale to je málo pravděpodobný.

praveze není - mela je holcina kterej bylo 13 a byla ještě panna a chytla to na plavani nebo na verejnym wc ;)

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
25.7.15 12:36

@JayLee a jak se to projevuje?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.7.15 12:37

Já mám akorát výtok a podle stěru na bakterie jen streptokok, který se neléčí. Jiný stěry doktorka nedělala a ani se mi nezmiňovala.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
25.7.15 12:38
@Anonymní píše:
@JayLee a jak se to projevuje?

praveze palenim svedenim a bolesti po styku :roll: nekdy i vytokama ale to uz je pak když se to necha rozjet vic - gyndar ti je udela za 150 kc nebo v nemocnici na koznim oddelenim zdarma tobe i partnerovi vezmou stery vam oboum i krev na všechny pohl choroby a poslou to na kultivaci takze budes vedet ze jste oba dva ok nebo ne kdyztak nasadi medikaci 8)

• Citovat
  • Upravit
JayLee
25.7.15 12:39
@Anonymní píše:
Já mám akorát výtok a podle stěru na bakterie jen streptokok, který se neléčí. Jiný stěry doktorka nedělala a ani se mi nezmiňovala.

ona je ani nemůže udelat ty ostatní max ty chlamidie za 150 kc jinak to dela nemocnice kozni oddeleni odd verneologie mam za to :kytka: my jsme na tom byli s manželem nez jsme spolu zacali kdy vůbec spat abychom vedeli ze jsme oba dva ok a moc nas tam pochvalil pan primar ze takhle kdyby to delal kazdej, tak ze by tam byli bez práce :D

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
25.7.15 12:51

@JayLee akorát, že mám problém se svlíkáním, tak já se poptám gynekoložky, jestli mi stěr udělá, ale doufám, že bude negativní.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama