Pocení v obličeji

600
5.8.13 12:13

poceni v obliceji

Ahoj muzete mi poradit co s tim? poti se snad kazdy v tomto počasí i ja. je to normalni to vim. ale ze me normalne leje. z cela mi tecou curky potu. co s tim?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

210
5.8.13 12:15
@Mar80 píše:
Ahoj muzete mi poradit co s tim? poti se snad kazdy v tomto počasí i ja. je to normalni to vim. ale ze me normalne leje. z cela mi tecou curky potu. co s tim?

Já to mám taky. Nikdy jsem se nepotila, ale rok po porodu, děs. Celé dny mám vlasy na zátylku mokré, čelo děs. Mám štítnou žlázu, možná je to i tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
5.8.13 12:17

Prestehovat se na sever… ;)

myslim, ze s pocenim v obliceji nic moc nenadelas. kdyby ses to snazila nejak potlacit matujicimi pudry, kremy atd. tak si akorat ucpes pory a nadela to neplechu.
nos sebou vlhcene ubrousky (na oblicej) a otirej, osvezuj, ovivej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
600
5.8.13 12:17

Jsem taky rok po porodu. v tehu jsem brala letrox ale po porodu jsem to mela ok. tak asi budu muset na kontrolu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
600
5.8.13 12:20

Tak stehovani neprojde skoda ;)
no to delam ale je to des. zacala jsem pracovat hodne jezdim autem a nedelam nic jineho nez ze mam vedle sebe ručnícek a utiram.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
210
5.8.13 12:20

Sousedka je 7 měsíců po porodu a žlázu nemá. Ale říkala, že se taky hodně potí i dost zapáchají nohy a používá deodoranty a nic :(. Musíme vydržet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
napresdrzku
5.8.13 12:21

Já to mám celej život i bez porodu. Do podpaží pomohl Driclor, napadlo mě to mazat i na obličej, ale to bych se asi bolestí po…l, ono i v podpaží to pálí docela dost a dlouho, ale pak se člověk fakt nepotí.

• Nahlásit
  • Citovat
5929
5.8.13 12:22

Slyšela jsem, že botox zabraňuje pocení :nevim: :P
Jinak, pokud nemám make-up tak ten pot normálně někam utřu :D, pokud mám make-up, tak se obličeje vůbec nedotýkám (kdybych se otřela kapesníkem, tak bych setřela i ten make-up) a ovívám se vějířem (pomáhá to udržet obličej v rámci možností suchý), používám dobrý make-up, který drží i po zpocení na svém místě, dobře kryje a nevypadá jak maska :srdce: Špatná taky není pleťová voda ve spreji od Saloos, pro osvěžení :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
5.8.13 12:26
@napresdrzku píše:
Já to mám celej život i bez porodu. Do podpaží pomohl Driclor, napadlo mě to mazat i na obličej, ale to bych se asi bolestí po…l, ono i v podpaží to pálí docela dost a dlouho, ale pak se člověk fakt nepotí.

Driclor je super, podpaží mám po něm vždy suché :potlesk: :palec:
Teď mi stačí ho použít tak jednou za dva týdny, to balení mi vydrží rok, možná i více :palec:
Používám ho jen do podpaží :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2332
5.8.13 12:35

@zvědavá borůvka @napresdrzku Co to je ten Driclor???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15068
5.8.13 12:36

A co nějakej ten Driclor nebo Excipial Deo Forte? Jestli jde použít i na obličej teda?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
600
5.8.13 12:43

Podpazdi je v pohode. to nemam nejak velky problem. jsem se s nechala ostihat a mam vlasy nad ramena. make up nepouzivam. nevydržela bych se neotrit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1161
5.8.13 12:44

Já to mám taky šílený, mně nevadí si utírat obličej pořád, v létě nepoužívám krémy ani pudr…, ale mně vadí, že mám pořád mokré vlasy!!! :cert: zkoušela jsem si na hlavu plácat ten driclor, jenže se to mezi vlasama nerozetře pořádně do kůže…mokré vlasy na zátylku by mi ani nevadili, ale já mám mokré vepředu :? na příští léto šetřim na botox :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
5.8.13 12:47

@alien21
Roztok, který se podobně jako deodorant nanese večer před spaním do podpaží (nedoporučuje se na čerstvě oholené).
Ze začátku častěji, a časem stačí fakt už jen občas.
http://www.lekarna.cz/…0ml-roll-on/
Ohledně zdravotní škodlivosti :nevim: si udělej na netu průzkum, pročti si diskuze, názory, zkušenosti a udělej si vlastní obrázek/názor ;)
Já ho používám už hodně let a neměnila bych :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
napresdrzku
5.8.13 15:34

Jen dodám, že za cenu 20ml Dricloru se dá v ČR sehnat snad 50 nebo 100ml balení (dovoz z venku) no a venku ještě o něco levněji a snad i s poštovným, co jsem tenkrát koukal.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama