Početí miminka

5
31.5.20 10:33

Počit miminko

Dobrý den, s přítelem se snažíme o miminko
Pohlavní styk byl 27.4, ms měla být 18.5 ale nedostavila se, měla jsem bolesti jako by měla přít Ms ale nic, jen slabě špinění, příznaky mám raní nevolnost, 2 dny jsem blila, bolení hlavy, 4 dny mě pobolivali prsa, test jsem si dělala odpoledne mamatest vyšli mi dvě ale slábounka hodně, po 3 dnech jsem dělala znovu večer také tam byly dvě už trochu silnější ale během 5 sekund zmizla, a byla průhledná, dnes jsem dělala ráno a nic jen jedna :( měla jste to taky někdo? Vůbec nevím, jsem stoho už úplně vedle :( :,( :? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22398
31.5.20 10:35

Jmenuje se to biochemické těhotenství. Vajíčko se oplodnilo, ale nezahnízdilo. Je to vcelku běžné. Za pár dní dorazí menzes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
31.5.20 10:40

Ahojky, já měla Mamatest cca týden po otěhotnění, zřetelně pozitivní. Skoro v zápětí se objevily dvě čárky a už nezmizely. Držím palce ať je ten příští test pozitivní ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
31.5.20 10:49

Já si dělala 3 testy v jeden den, žádné příznaky jen jsem nedostala menses. 2 testy negativní a 1 pozitivní a těhotná jsem opravdu byla :) takže bych ne ztrácela naději :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
31.5.20 16:19

A není to tím že testy jsou negativní protože mám od 18.5 až do dnes ovulační dny? :,( Vůbec se v tom nevím a jsem stoho fakt na palici :? :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7658
31.5.20 18:29

@Cikl Asi to bylo biochemické těhotenství, kdy se vajíčko neuhnízdilo správně nebo se přestalo vyvíjet a odejde se zpožděnou menstruací. Ještě zkus jeden test, jestli ten dnešní nebyl vadný kus, s nižší citlivostí a větším zředěním moči… Jinak bohužel, stává se to často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22398
31.5.20 19:04
@Cikl píše:
A není to tím že testy jsou negativní protože mám od 18.5 až do dnes ovulační dny? :,( Vůbec se v tom nevím a jsem stoho fakt na palici :? :,(

To rozhodně ne. Pokud by jsi byla těhotná, neměla by jsi ovulaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat