Podprsenka pod tílko wonderbra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SábaW
Kecalka 220 příspěvků 03.07.19 09:08
Podprsenka pod tílko wonderbra

Chci si pořídit nějakou fajn podprsenku bez ramínek na ceně nezáleží. Chci nisit v létě pod topy a tílka. Mam malá prsa vel 75 A někdy sedne lépe 75 B. Chtěla bych, aby byla tělové barvy, příjemná na nošení, abych ji nemusela neustále upravovat. Líbí se mi wonderbra ultimate strapless. Máte s ni některá zkušenost? Jak jste si zvykly na prodloužení pod prsy netlačí?

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2296 příspěvků 03.07.19 09:51

Nemám ji, ale vypadá pohodlně. Díky za tip :palec:

Mišulka728
Stálice 63 příspěvků 03.07.19 09:55
@SábaW píše:
Chci si pořídit nějakou fajn podprsenku bez ramínek na ceně nezáleží. Chci nisit v létě pod topy a tílka. Mam malá prsa vel 75 A někdy sedne lépe 75 B. Chtěla bych, aby byla tělové barvy, příjemná na nošení, abych ji nemusela neustále upravovat. Líbí se mi wonderbra ultimate strapless. Máte s ni některá zkušenost? Jak jste si zvykly na prodloužení pod prsy netlačí?

Mě tyto podprsenky nikdy nevyhovovaly, neustále se sesunovaly dolů, musela jsem je mít hodně na pevno zapnuté, aby držely, což bylo velmi nepříjemné :roll: letos jsem jako poslední pokus vyzkoušela takovou tu samolepicí bez jakýchkoliv ramínek, byla jsem k tomu velmi skepticka a musím tedy říct, že opravdu drží i vypadá dobře :) nevěřila jsem, že bude držet, natož třeba celý den, ale fakt jo 8) :palec:

Váš příspěvek
Reklama