Podpůrný těhotenský pás - jaký typ

alia.a
6.6.13 08:12

podpůrný těhotenský pás jaký typ

Ahojte, mám dotaz, jestli někdo poradíte, který podpůrný pás zvolit. Našla jsem dva různé typy: přes celé bříško a nebo pásek/pás, který je u spodu bříška na sucháč.
Začínají mě bolet záda, tak přemýšlím o jeho koupi, jestli to něčemu pomůže.
Máte prosím některá zkušenost, který zvolit a jaký je v nich rozdíl?
U toho přes celé bříško mám zase obavy, aby přes léto nebylo horko a nebyl to takový nepříjemný pocit, když lem bude končit nahoře a nebo nepadalo.
U toho nízkého si zase říkám, jestli to někde pod oblečením moc nečouhá.

Moc děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2039
6.6.13 08:54

@alia.a Mám zkušenost s tímto těhotenským podpůrným pásem - http://www.zdravotnicke-potreby.net/detail.php?…
A já byla maximálně spokojená. Nosila jsem v létě - dvojčátka se narodila 1.10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alia.a
19.6.13 14:47

@Kacaacert moc díky za tip, nakonec jsem koupila ten Carriwel a nic moc. Pás je super, když člověk nic nedělá a nebo jde rovně na procházku. Pak je super. Ale jakmile se zohnete nebo hýbete trošku víc, tak pás sjíždí a je to spíš nepříjemné, že se musí ještě hlídat a stále upravovat. Hlavně kvůli ceně jsem šla do tohoto, ale znovu bych raději zainvestovala do toho, co doporučuje Kacaacert, vypadá mnohem lépe.

• Citovat
  • Nahlásit
8927
7.2.14 21:17

Ahoj, nevíte prosím některá, který druh, značka těhotenského podpůrného pásu se dá získat na předpis? Díky moc :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3Lu
10608
7.2.14 22:06

Mne dali primo pas na rehabce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8927
7.2.14 22:09

@kaspluc A co je to za značku? Je dobrý, sedí ti? Jestli má cenu nechat si ho napsat, nebo si nějaký lepší rovnou koupit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
16.2.14 16:49

Já měla http://babycar.cz/…5954150.html#… jsem ho také především kvůli ceně a nějak moc mi nesjížděl teda…ale nevím, jaký předepisují na rehabkách…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
21.3.14 10:17

CARRIWELL těhotenský podpůrný pás - cena dobrá, ale naprosto k ničemu - vyhozené peníze!!! Roluje se a nedrží. Bohužel jsem koupila, vyzkoušela a vyhodila do koše :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8927
22.3.14 13:39

Mám nakonec půjčený od kamarádky, je od Medely a neroluje se, je fajn ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
22.3.14 13:51

@badela Slyším poprvé, že by to šlo na předpis. Ale pravděpodobně by ti na to přispěla zdravotní pojištovna v rámci nějakého programu pro těhotné. Jinak já si koupila úplně obyč bederní pás z Lidlu za 130 Kč a jsem superspokojená :palec:. Přijde mi, že těhu pás je zase jeden z těch předražených artiklů… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.9.17 13:04

Ahoj, zajímal by mě podobný problém jaký se řešil v původní diskuzi: máte, prosím, některá zkušenost s podpůrným pásem

• Anita Babybelt - neroluje se dolů, drží ten suchý zip, je to pevné?
  • oproti pásům kupovaným ve zdravotnických pomůckách, jako je např. ten Maternity Belt apod.

Láká mě totiž Anita, ale bojím se, aby to oproti těm rehabilitačním nebyl spíše jen „módní doplněk“, a já potřebuji hlavně něco účinného, tak jestli tuto podmínku Anita splňuje v podobné míře jako pásy ze zdravotních pomůcek…

Snad je můj dotaz srozumitelný, děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
4.9.17 14:00

@Učeň_Krabat Já si ho pořídila, docela často chodíme a od 30tt to pro mě při turistice byla fakt skvělá pomůcka. Hezky držel bříško, ani při sestupech z hor mi nekluzal, bříško bylo stabilní. Ale určitě je nutné to vyzkoušet, ať máš dobrou velikost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.9.17 10:56

@emont Moc děkuji, to vypadá dobře, když fungoval na túrách:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
13.10.19 20:26

Anita Babybelt

Muzu vrele doporucit, opravdu se neroluje a drzi jak ma.
Brisko nikde netahne, ale pekne ho drzi diky tomu ze dole je pevnejsi a pres brisko prijemny a tenky.
Pouzivala jsem ho kvuli triselne kyle, kterou drzel aby se zbytecne vic nevyklenovala.
Kdyby nekdo potreboval muzu poslat dal. Ted uz nevyuziju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
21.10.20 09:55

Ahoj,
pokusím se oživit diskusi, jelikož zvažuji koupi podpůrného pásu. Ale ani ne tak kvůli bolesti zad, spíš kvůli bolesti zad. Po předchozím těhotenství mám zřejmě povolené svaly, vazy nebo bůhvíco, každopádně dokud sedím nebo ležím, tak dobrý, ale jakmile se mám postavit, musím prvních pár kroků v lehkém předklonu a i když se pak srovnám, to břicho prostě pořád cítím. Nejdřív to bylo jenom k večeru a večer, pak už v průběhu dne a dnes už to mívám od samého rána. Jsem teprve ve 23tt a do porodu relativně daleko. Potřebuju tedy pás hlavně kvůli tomu břichu, aby mi alespoň trochu ulevil. Poradíte, prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat