Podřadná práce pro chlapa

Anonymní
25.6.20 08:59

Podřadná práce pro chlapa

Ahojky, co si mám myslet o tom, když můj chlap vykonává, podle mého názoru pořádnou práci s přihlédnutím k jeho vzdělání. Jedná se o půltový prodej cukrovinek. Jeho kvalifikace je na podstatně vyšší úrovni. Vím, v dnešní době tak moc na výběr není, ale i přesto se mi zdá, že by mohl na sobě zapracovat podstatně víc.
Nepřijde mi to zrovna typ práce, se kterou by mi imponoval. Řešit to ale chci s vámi, s ním prozatím ne. Nechci rozdmýchávat problémy na domácí půdě.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3772
25.6.20 09:05

Tak mě by asi vadilo že domu přinese kolik? možná 12-13-14tis??? To asi neuživí rodinu. Případně tebe když bys šla na rodičák…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16931
25.6.20 09:06

No a baví ho ta práce? Uživí ho? Za mě lepší, aby měl práci, ke které ma vztah a chodí tam rád a chodí spokojený domu, než aby měl nejakou vysokou funkci, kde bude nešťastný, nebude se tam těšit, pak to odnáší i vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
287
25.6.20 09:06

Tuto praci ma celou dobu, co spolu jste? On je spokojeny? Zatezuje to vas rozpocet? Muze byt i hur, jsou nezamestnani chlapi nebo ti, kdo maji nebezpecnou praci. Tam je aspon v teple a nic se mu nestane :) ale taky by mi to neimponovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6421
25.6.20 09:08
@Anonymní píše:
Ahojky, co si mám myslet o tom, když můj chlap vykonává, podle mého názoru pořádnou práci s přihlédnutím k jeho vzdělání. Jedná se o půltový prodej cukrovinek. Jeho kvalifikace je na podstatně vyšší úrovni. Vím, v dnešní době tak moc na výběr není, ale i přesto se mi zdá, že by mohl na sobě zapracovat podstatně víc.
Nepřijde mi to zrovna typ práce, se kterou by mi imponoval. Řešit to ale chci s vámi, s ním prozatím ne. Nechci rozdmýchávat problémy na domácí půdě.

Když si představím svého muže za pultem u cukrovinek tak se musím smát… :lol: A on na svou práci kouká jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5755
25.6.20 09:09

Jeden známý měl možnost pracovat jako ošetřovatel slonů v ZOO. Nabídku odmítl, protože ta práce nepřipadala jeho partnerce „dost dobrá“. Doteď lituje a už s paní není, protože ona měla neustále požadavky jak něco není nebo je pro ně dobré. Myslím že není podřadná práce pro nikoho, pokud člověka uspokojí a nemusí se kvůli ní v životě nepřiměřeně omezovat. Znám několik lidí, co pracovali ve vysokém managementu, vydělávali obrovské peníze a i přesto radši odešli a dělají „podřadné“ práce jako je řízení autobusu, práce v útulku,…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10003
25.6.20 09:17

Vždyť už ses tu jednou ptala, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8322
25.6.20 09:18

Může být prodavač cukrovinek-je to jeho krámek, kolik prodá, tolik vydělá…může mít obchodního ducha, že prodá opravdu hodně. Takže ho práce může bavit, naplňovat. Takže v takovém případě bych tu práci brala jako adekvátní. Protože předpokládám, že i rodinu by zajistil.
Na druhou stranu může to být ťunťa, který stojí u cukrovinek, pohhrává si s telefonem a jen tak si v klidu odkroutí pracovní dobu.Tak to by mě mrzelo, že nemá adekvátní práci na chlapa.
Píšeš s přihlédnutím k jeho vzdělání-co vystudoval? Pracoval někdy ve svém oboru?

A teď to důležité-jak se k práci staví on? Baví ho? Mluví o změně? Naplňuje ho?

Jak jste spolu dlouho, máte rodinu, děti? Měl i jiné práce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13353
25.6.20 09:19

Chceš aby tě on měl rád takovou jaká jsi a nebo aby se tě neustále snažil změnit podle toho jak on si myslí, že by ses měla chovat, myslet, prožívat?

Tak proč to samé nedopřeješ jemu a nenecháš ho být takový jaký je? K tomu co dělá má nějaký důvod a až to bude chtít změnit, tak to změní.

Pokud ty začneš hrát jeho matku, co ho nutí aby se choval podle toho jak ona chce, on začne hrát puberťáka v odporu.

Takže buď ho máš ráda a nebo jdi o dům dál, pokud nestojíš o něj, ale o svou fantazii jaký by někdy v budoucnu chtěl být.

Vztah roste a prohlubuje se vzájemným respektem, bez toho se nedá domluvit, jen hádat. A problém je na tvé straně, protože prostě chceš aby byly věci po tvém bez sebemenšího náznaku ohledu na toho druhého.

Příspěvek upraven 25.06.20 v 09:24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
903
25.6.20 09:20
@Anonymní píše:
Nepřijde mi to zrovna typ práce, se kterou by mi imponoval.Řešit to ale chci s vámi, s ním prozatím ne. Nechci rozdmýchávat problémy na domácí půdě.

A co takový řidič tramvaje? Autobusu? Popelář či pekař, který pracuje v noci? To by ti taky neimponovalo? Mně zase neimponuješ ty a vůbec se nedivím, že se pod takový blábol nepodepíšeš. Ten příspěvěk nic nevypovídá o tvém muži, ale o tobě vše.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12112
25.6.20 09:20

Jestli ti zalezi na spolecenskem statutu vic, nez na osobnich kvalitach, tak se asi budes muset poohlednout jinde :nevim: Nevim, v jakem jste vztahu, muz jako manzel? Je to dlouhodoby stav? Nebo nouzovka behem krize? Proc presne ti toho vadi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
25.6.20 09:21

A co si o té práci myslí on? Hlavní je, aby ho práce bavila, dokáže se uživit? Ty děláš co. Znám jednoho, dělal v bance a odešel pracovat do MC donaldu, byl spokojený. Po pár letech se vrátil do banky, ale rychle se vrátil zpět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1595
25.6.20 09:24
@g.sandova píše:
Vždyť už ses tu jednou ptala, ne?

Taky si to pamatuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25699
25.6.20 09:24
@Anonymní píše:
Nepřijde mi to zrovna typ práce, se kterou by mi imponoval. Řešit to ale chci s vámi, s ním prozatím ne. Nechci rozdmýchávat problémy na domácí půdě.

Záleží, kolik vydělá. Jestli si nic moc, tak by se měl poohlédnout po něčem jiném. Jinak to nic podřadného není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3565
25.6.20 09:28

Mnohem podřadnější mi přijde nepracovat, požírat sociální dávky nebo vyčůraně dělat načerno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama