Podvodný e-shop Promamku.cz

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19.5.22 11:23

Podvodný e-shop Promamku.cz

Milí rodiče,

povedlo se vám někdy nakoupit v podvodném e-shopu? Dá se to nějak řešit nebo zbyde jen ponaučení?

Určitě si nikdy nekupujte nic na e-shopu Promamku.cz.
Bohužel jsem se nechala unést tím, že tam měli oba produkty, co jsem sháněla najednou, tak jsem si neověřila, že ten e-shop nemá žádné recenze a některé věci jsou lehce podezřelé.

Znáte takové další e-shopy, aby se jim ostatní vyhnuli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13337
19.5.22 11:24

https://www.dtest.cz/eshopy

Nevymyslejte vymyšlené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15657
19.5.22 11:32

Kdyz nakupuji kde to neznám tak si firmu ověřim v obchodním rejstříku, jestli vůbec existuje a pak hledám recenze. Zatím se mi nestalo, že bych se někde napálila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2691
19.5.22 12:00

Já tam nakupovala třikrát a vždy všechno v poradku. S čím jste měla problém? Nedorazilo zboží?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
19.5.22 13:30

Mě automaticky odrazují ty eshopy, které si své zboží neumí ani nafotit, a používají „originální“ fotky z Ebay nebo Aliexpress. A pak ani nenapíšou, že ti to dojde až za 10-20 týdnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
19.5.22 13:30
@Zdenka_Maja píše:
Milí rodiče,

povedlo se vám někdy nakoupit v podvodném e-shopu? Dá se to nějak řešit nebo zbyde jen ponaučení?

Určitě si nikdy nekupujte nic na e-shopu Promamku.cz.
Bohužel jsem se nechala unést tím, že tam měli oba produkty, co jsem sháněla najednou, tak jsem si neověřila, že ten e-shop nemá žádné recenze a některé věci jsou lehce podezřelé.

Znáte takové další e-shopy, aby se jim ostatní vyhnuli?

Jinak si myslím, že když už tady píšeš negativní hodnocení, měla bys napsat důvod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat