Podvozek Mutsy 3Rider

Anonymni
16.1.09 13:45

Podvozek Mutsy 3Rider

Dobrý den,nemáte prosím zkušenost se skládáním podvozku Mutsy 3Rider? Nám nejde složit, tak by mne zajímaly názory, zda nejde o systémovou vadu těchto podovzků. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2172
16.1.09 21:00

Taky mi to nešlo, chce to grif. Levou taháš za ten čerbý tubovitý utvar nahoru, pravou hemuješ držadlem nahoru a dolů v proměnlivém úhlu, až na to nakonec přijdeš. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
16.1.09 21:16

Hlavně s citem. Manžel u toho vždycky zuřil a rval to tam, bušil do toho… pak jsem přišla já a jemným grifem zacvakla. Levou rukou vytáhnout ten černý „bazmek“ nahoru a pravou držet stisknutý čudl na rukojeti a jemně tlačit dolů. Když to skládáš, tak jakoby tam uvnitř byla cítit nějaká pružina (spíš v té pravé části), takže se soustřeď na pravou část. Sakra, teď to po sobě čtu a říkám si, že jestli to z tohoto popisu pochopíš, tak jsi geniální ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3329
16.1.09 21:53

Mne to taky neslo, pak jsem zjistila, ze je to jakesi uz vychozene, pac UR mi jde v pohode.. Jen kdyz to tak ctu, tak jsem si vzpomnela, jak u toho zuril ten muj :lol: :lol: nakonec si s sebou do auta vzdycky nosil sroubovak a ten cudl, co zajizdi uplne dole zarazil ručo fučo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama