Podzimní/zimní výbava pro batole

28.9.19 18:37

Podzimní/zimní výbava pro batole

Ahoj holky, rada bych se zeptala na zkušenosti a o radu jakou vybavicku pro 16 měsíční holčičku, popřípadě jestli mi nedoporučite nějaké znacky u kombinezy a zimní bundy, cepky, zimní boty a pod. Uvažují u kombinezy od lodger, nemáte zkušenosti? A jak oblékate děti do kombinezy podle teploty? Dekuji moc za tady a tipy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

889
28.9.19 18:50

Kde bydlite? Na hory bych poridila kvalitni. Do mesta si myslim, ze staci obycejna kombineza. Taky jde o to, jak je dite aktivni, jak moc se kde vyvali, kolik toho najezdi v kocaru,… neporadila jsem, vim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17084
28.9.19 18:54

Lodger je tak do kocarku, pro dite radici ve snehu jsou jedny z nejlepších Lego, Reima. A pod to jako sebe, funkcni triko/bodaso/leginy, fleecovou mikinu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
28.9.19 19:11

Taktéž z vlastní zkušenosti doporučuji značku Reima. Jinak jsou údajně dobré i Polarn o Pyret, Lego, Didriksons, Helly Hansen,.. ale s těmi osobní zkušenost nemám. Mluvím tedy o značkách vhodných pro válení ve sněhu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4765
28.9.19 19:17

Napište kde se budete pohybovat, jestli dítě už chodí. Já třeba pro dcerku teďka pořizuji hromadu věcí, které jsem u syna nepotřebovala protože ona už docela slušně chodí zatímco syn se pořádně rozchodil až na jaře. Takže u syna jsem si vystačila s jednou kombinézou (NEXT nebo později jsem radši kupovala Lindex), zimní bundu (Next/Lindex), zateplené kalhoty, capáčky s beranem, bambusovou kuklu (super vynález), návleky na nohy - je to pod kombinézu lepší než termo kalhoty, zvlášť je-li dítě na plenách, protože při přebalování venku nemusíte sundat kalhoty, teplou čepici (kupovaná na trzích, ruční výroba) a vysoké palčáky (Lindex). Dcerce budu muset navíc pořídit boty do sněhu (STONZ - je to barefoot, syn je měl na druhou zimu a byly super, nohu měl v teple i když bylo -15), oteplováky k zimní bundě nebo druhou kombinézu, druhý pár rukavic, teď na podzim jsem koupila nepromokavé kalhoty, které se oblečou přes normální oblečení a pogumovanou bundu, protože pláštěnka by nepřežila. Bohužel mám problém sehnat holinky ve velikosti 22 a tak poctivě impregnuji boty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17084
28.9.19 19:32

@Heivka holinky opet reima, koukni na obchod skibi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2086
28.9.19 19:37

Jde o to, kde bydlíte. My bydlíme na vesnici a míváme dost sněhu. Na podzim kluci mají zateplene softshellove kalhoty a bundy Unuo a fleecove mikiny z Tchiba. Na zimu kombinéze z Tchiba a oteplovaky a bundu z Lidlu. Pod to nosí termoleginy z Tchiba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2086
28.9.19 19:38

Holinky a snehulky značky Demar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
590
28.9.19 19:43

Tak já mám holčičku(14 měsíců), která doma už krásně chodí, ale předpokládám, že v zimě bude ještě dost v kočárku. Koupila jsem Elodie fusak a asi 4 čepice ( tenkou, teplejší, vlněnou a ušanku), dvě kombinézy jednu M&S ta je tenčí a hrubší z Lidlu, pak mám asi 3 zimní bundy ( Next, Lídl) a kabát z Coccodrilla, několik zateplených kalhot. Ješte chci pletený nákrčník z H&M, rukavice Elodie a kvalitni botičky. Bydlíme ve městě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2298
28.9.19 20:00

Jak to tak čtu moje dcera má asi nedostatky věci… :nevim: :nevim:. Mívam vždy dvě zimní bundy, dvoje zimní boty, softshellové kalhoty, oteplováky. A pod to dávám legíny nebo punčochy, nátelkník, triko fleesové mikiny z HM. U 16ti měsíční bych osobně v zimě dala do fusáku ale dala bych ty kalhoty ne oteplováky. Já dávam oteplováky opravdu jen na sankování. na chození a procházky nedávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.19 20:10

@Heivka ano už chodí má 16 měsíců a chodí od 12 měsíců, tak právě bych potřebovala něco v čem muže běhat a vyřadit se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.19 20:12

@luci.no
Bydlíme v Praze

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.19 20:14

@luci.no jinak je hodně aktivní, první sníh viděla ještě v korbě a to většinu času prospala, tak jsem zvědavá na letošní reakci :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.19 20:16

@Heivka dekuji za tipy určitě se nechám inspirovat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.19 20:19

@Veru1987 no to buďte v klidu já teda nemám vůbec nic, nebo dcera byla po očkováni nemocná skoro tři týdny. Už je fit a za tu dobu se úplně počasí otocilo. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama