Pohyby nízko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kiwijeta
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 20.07.19 08:29
Pohyby nízko

Dobré dopoledne, už dva dny cítím pohyby dost nízko, jakoby „v kalhotkách“ a dneska mám pocit, jako by mě břicho táhlo k zemi, taky chodím často čůrat. Když ležím je to dobré, bolesti vyloženě nemám, jen mě pne po stranách břicha. Zažila jste někdy některá něco podobného? Jsem 22+5, Na kontrolu jdu v úterý

Reakce:
pristelepe
Kecalka 218 příspěvků 20.07.19 08:50
@Kiwijeta píše:
Dobré dopoledne, už dva dny cítím pohyby dost nízko, jakoby „v kalhotkách“ a dneska mám pocit, jako by mě břicho táhlo k zemi, taky chodím často čůrat. Když ležím je to dobré, bolesti vyloženě nemám, jen mě pne po stranách břicha. Zažila jste někdy některá něco podobného? Jsem 22+5, Na kontrolu jdu v úterý

Jeste toho zažiješ do konce těhotenství :joy: Má nohy dole, ale to jsou ještě takové šťouchanečky. A břicho Te pne, protože teď teprve začne poradně růst. Všechno se to napíná.

Kiwijeta
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 20.07.19 08:52

@pristelepe je mi to jasný, jen nedokážu rozlišit co je správné a co už špatně, jsem těhotná poprvé. Tak se radši na každou blbost ptám, děkuji. Jsem pak klidnější, když někdo napíše :)

t-jani
Neúnavná pisatelka 16052 příspěvků 20.07.19 08:58

Ja mám malé od 20tt hlavičkou dole a když otáčelo.. otáčí hlavou děla mi to boule taky v kalhotkách :mrgreen: je to i dost viditelne. Dle kontrol je vše ok ;) teď jsem 35+5.

Kiwijeta
Kecalka 102 příspěvků 1 inzerát 20.07.19 09:02

@t-jani taky bych už chtěla být 35 :grinning:

t-jani
Neúnavná pisatelka 16052 příspěvků 20.07.19 09:24

@Kiwijeta druhá polovina těhotenství utíká rychleji ;) :)

Váš příspěvek
Reklama