Polštářek a peřinka do postýlky

392
11.7.20 21:30

Polštářek a peřinka do postýlky

Hezký večer, chci koupit nový polštářek a přikrývku do postýlky pro mimčo. Poradíte, jaký typ peřinky a polštáře má vaše mimčo, jestli jste spokojené a případně doporučily byste mi nějakou značku? Zatím se rozhoduju mezi dutým vláknem nebo 100% bavlnou, ale nedokážu si prostě vybrat. Na trhu je toho tolik… děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3307
11.7.20 21:33

Pro miminko žádný polštářek..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
797
11.7.20 21:37

My máme sadu z Lidlu. A jsme spokojený. Polštář zatím nepoužitý, mimča musí spát na rovným.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
11.7.20 21:39

Taky mame z lidlu, miminku postar stejne dat nemuzes a deku asi podle toho, jestli bude mimco letni/zimni, jestli bude spat v zavinovacce, fajn je taky spaci pytel, z toho se neodkope.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6416
11.7.20 21:41

Já tohle nikdy nepoužívala když byly malý měly péřovou zavinovačku a pak z ty zavinovačky peřinku. Polštář nepoužívají doteď (10 a 5 let). Ale jinak si myslím ze je úplně jedno Jaká to bude značka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
11.7.20 21:48

To jsem vubec nekupovala, prijde mi to jako zbytecnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8626
11.7.20 21:52

U syna jsem to nepotrebovala, spal se mnou a později ve spacím pytli. Dcera má sadu z Lidlu a je naprosto vyhovující. Spí pod dekou od narození polštář jsem dala až teď, v roce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
521
11.7.20 22:05

Já měla pro mimča spací pytel - teplý na zimu a lehoučký, tenký na léto. Polštářek vůbec, nějaky malý začaly všechny děti používat až jako batolata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26413
11.7.20 22:27

@SALVIE36
Polštářek jsem nedávala, až když se uměl otočit a po posteli cestoval. Takový ten plochý z Ikei. Deku malou z mikrovlákna. Ale nejprve spal v peřince Dráčku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6510
11.7.20 22:28

Dceri jsem kupovala ve Vesne. Jako miminko spala v hnizdecku a v zavinovacce. Pak pod dekou. Perinu mela az cca od roka v zime. Ale hodne se odkopava, tak pak spala ve spacim pytli (ne spojene nohy). A polstar dostala az nekdy kolem druheho roka, ze se ji libilo na velkem polstari nem spat se mnou. Porad se ke mne kulila, tak dostala svuj. Ale ma ten hooodne placaty, skoro jak nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15200
11.7.20 22:29

@SALVIE36 polštářek žádný, přikrývku takovou, aby byla lehoučká a teplá - ale mimina nejraději spí zavinutá, mé dítě nejlíp spalo zavázané v rychlozavinovačce a v hnízdečku, a ještě lehkou teplou přikrývku - později byl dobrý ten spací pytel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.7.20 22:51
Peřinka s polštářkem až později, rychlozavinačku a na později spací pytel, ten se neodkope.
@stinga píše:
@SALVIE36 polštářek žádný, přikrývku takovou, aby byla lehoučká a teplá - ale mimina nejraději spí zavinutá, mé dítě nejlíp spalo zavázané v rychlozavinovačce a v hnízdečku, a ještě lehkou teplou přikrývku - později byl dobrý ten spací pytel

Jestli nebudete mít na spaní tak 18 stupňů, tak pyžamko a zavinovačka úplně stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18067
14.7.20 10:06

Péřovou zavinovačku 100×100 cm a využiješ jí jako přikrývku až do 3 let ;)
Miminko polštářek mít nemá a peří je termoregulační, v létě na ní jen leží a jsou jako v hnízdečku, klidnější a spokojenější… (pořídila jsem místo hnízda i peřinek)
Opravdu skvělá věc i do kočárku.
seženeš na Fleru, luzkoviny Janeček, fakt je nejlepší vzít tu největší, miminko rychle roste…
a dva povláčky na prostřídání

peřinka na léto i zimu, proč je důležitá

Péřová zavinovačka – to nejlepší pro nově narozené děťátko
Děťátko je po narození jako poupátko. Tři až čtyři měsíce mu trvá než se rozvine a uvědomí si, že už je na světě. Do té doby potřebuje pocit tepla, bezpečí a omezený prostor, jako mělo v maminčině bříšku.

Aby miminko bylo spokojené a klidné, vytvořte mu po narození podobné podmínky na jaké bylo zvyklé.

Péřová zavinovačka umí nahradit prostředí dělohy
Výborným pomocníkem vám bude péřová zavinovačka. Děti, které bývají dráždivé a lekavé, s prudkými pohyby ručiček a nožiček, se krásně v měkké péřové zavinovačce uklidní. Zavinovaná miminka se cítí bezpečně, lépe usínají a spí a dokonce netrpí tolik na nadýmání a bolesti bříška.

Miminko se vám v zavinovačce bude dobře nosit. Je dobré ji používat i do kočárku, protože dobře tlumí otřesy z jízdy. Děťátko také nebudete muset tolik oblékat. Dětská zavinovačka je opravdu vhodným doplňkem pro miminko, která by neměla chybět v žádné výbavě maminky.

Výhody péřové zavinovačky v kostce
poskytuje přirozené teplo (péřová zavinovačka v zimě hřeje v létě chladí)
měkké poležení
připomíná omezený prostor jako v děloze
dětátko je klidnější, dobře usíná a spí
netrpí tolik na nadýmání a bolesti bříška
je vhodná do kočárku i do autosedačky – tlumí otřesy z jízdy
děťátko není potřeba do zavinovačky tolik oblékat
vhodná pro nedonošené a nezralé děti s nízkou porodní hmotností

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...