Popisování oblečení

687
31.8.10 11:07

Popisování oblečení

Ahojda, mám trochu dilema.. Jak popsat oblečení do školky? Na lístečky od oblečení? Jak to děláte vy? Díky za rady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1797
31.8.10 11:27

já značkovala na štítky ( všechno má svůj štítek, takovej bílej, z vnitřní strany) .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5044
31.8.10 11:30

Taky jsem to všechno psala na cedulky od výrobce :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Renca127
31.8.10 11:50

já podepsala jen papuče a pyžamo na štítek,zbytek jsem nepopisovala.

• Nahlásit
  • Citovat
31.8.10 12:08

já kouila v galanterce naželovcí štítky na jména.i s fixou na textil jsem platila 50kč za 50 štítku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15072
31.8.10 12:13

Nechala jsem si strojem vyšít příjmení na tkaloun… dělá to třeba firma Toledo v Praze, ale na webu se určitě najdou další. Cedulky našívám na oblečení a když z něj malá vyroste, odpářu a cedulku použiju na jiný kus. Fakt super! Naše máma to tak měla i pro nás jako děcka a vydrželo nám to ještě na tábory, když jsme byli větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13992
31.8.10 12:22

Popisuju na cedulky fixem na CDčka (mívám ho s sebou, abych tím v případě potřeby mohla označkovat cokoli). Tam, kde mi nejde o nic a vím, že bych to časem ani neprodávala, ani nedávala nikomu z rodiny (papuče, levná trička na lítačku, apod.) to popíšu na jakékoli vhodné místo na vnitřní straně.
Píšu tam první tři písmena příjmení, takže kdyby to podědilo další dítě, bude to pasovat i na něj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
31.8.10 14:19

ha, tak jsem odhalila chybu. já včera posctivě podepsala pyžamo do školky monogramem starší cácory lihovou fixou a nedošlo mi, že mám problém až ho podědí mladší ségra :mrgreen: :mrgreen: která má kupodivu jméno začínající na jiné písmeno :-P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12893
31.8.10 14:39

popisuju fixou na textil na štítky od výrobců. a popisuju všechno, hlavně věci, o které nechci přijít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
1.9.10 08:53

Koupila jsem nažehlovací štítky a popisovala fixou nebo propiskou. Na ceedulky jsem nepsala, protože oblečení se pak budu snažit prodat. Ty nažehlovací loni přežili celý školní rok, nemusela jsem přežehlovat nic a to jsem prala na 60st.

• Nahlásit
  • Citovat
1.9.10 08:55
jjelena píše:
Koupila jsem nažehlovací štítky a popisovala fixou nebo propiskou. Na ceedulky jsem nepsala, protože oblečení se pak budu snažit prodat. Ty nažehlovací loni přežili celý školní rok, nemusela jsem přežehlovat nic a to jsem prala na 60st.

Taky jsem to tak udělala.Jak pak ty cedulky sundám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jjelena
1.9.10 15:54

Kamčo, normálně je strhneš, to jde lehce. Já mám speciální štítky, tyhle :

http://www.caryfuk.cz/…ovaci-stitky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu