Popraskaný polystyren na autosedačce Romer

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
LL
1057
11.8.14 20:35

Popraskaný polystyren na autosedačce Romer

Když jsem prala potah od autosedačky, zjistila jsem, že je pod ním popraskaný polystyren (rozlomený na 3 díly). Ten jsem pevně slepila lepící páskou a sedačku dál používala a začala se shánět po nové. Tu už teď mám a chtěla jsem tu starou prodat. Myslíte, že se dá někde sehnat ten náhradní polystyren? Přeci tu sedačku jen tak nevyhodím :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8881
11.8.14 20:38
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LL
1057
11.8.14 20:49

@Balvik Jé super, tak to jsem ráda. Teď ještě musím zjistit, který to je přesně kousek :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5483
11.8.14 20:55

Paráda, to jste mi přišly do noty, taky máme zlomený ten polystyrén u hlavy a nenapadlo mě, že se to dá koupit nově. Dík :palec:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LL
1057
11.8.14 20:59

@Samamama Super, že :D Já jsem taky ráda. Sedačka už je nám malá, kupovali jsme další velikost. Ale jsem ráda, že to lze vyměnit, takhle aspoň poslouží dál někomu jinému.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15977
11.8.14 21:04

Tahle diskuze se mi hodí. Máme Romer za 6 tisíc a myslela jsem, že je na vyhození.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5483
11.8.14 21:46

@LL náš mladší jí právě ještě bude určitě tak rok potřebovat, tak jsem z toho měla takový blbý pocit, ale jít z fleku koupit novou se mi teda nechtělo. Takže jdu do auta okouknout, jestli je v háji jen ten hlavový polystyren, nebo i další, ať to objednám jedním vrzem. Máš velký červený puntík za založení diskuse :potlesk: :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
972
11.8.14 21:48

Taky se nam to stalo, uz ten potah na Romerce ani neperu. Prijde mi to trochu podraz, sedacka draha jako blazen, ale jednou ji clovek blbe chytne a ma to zlomene… To si pak rikam, co by se nedejboze stalo pri nehode, to jsou tam ty polystyreny asi celkem na nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5483
11.8.14 22:08

@Tina007 Taky ho moc neperu, spíš z důvodu, že kvůli těm 5 minutám lesku to nestojí za to :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
teresa20
11.8.14 22:42

Nám se to taky stalo, svlíkla jsem potah, malej se kolem ní motal a přišel ke mě s límcem v ruce, málem jsem dostala infarkt :mrgreen: :mrgreen: Taky mě to překvapilo, sedačka drahá jak blázen a ten límec tam drží na heslo.. ale je fakt, že je teda megapohodlná pro dítě :D

• Citovat
  • Nahlásit
63
11.8.14 22:55

Já si dokonce myslím, že to ani plno lidí neřeší. Ono to asi na funkci vůbec vliv nemá (teda nemyslim funkci živočicháře :lol: ) Já jí třeba kupovala z druhý ruky už s tím, prodejce to normálně avizoval a vzhledem k tomu, že jsem věděla, že všechny moje kamarádky, co mají Romera, to mají taky zlomený, tak jsem se nad tím ani nepozastavila. Ale souhlasím, že při tý ceně je to teda od výrobce víc než na hlavu. Spíš mě trápí jiná věc a to je potah, kterej na sedačce podivně plandá. Nevím, jak bych to přesně popsala, ale prostě jak je po obvodu celýho potahu taková jakoby gumička, tak místo aby přiléhala k tý sedačce, tak je tam úplně navolno. Dělá vám to taky někomu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5483
11.8.14 23:01

Nám ne že by plandala gumička, ale že by tam ten potah držel jako přikovaný, to tedy ne, hlavně v té střední a dolní části se to občas shrnuje (nahoře je to natažené na fest), pravda, taky proto, že mladší syn je divočák a občas ho cpu do sedačky násilím. A jak jsou na tom opěrátku v místě beder takové plastové camprdlíky, které drží ten jeden díl látky směrem nahoru, tak ty se furt odepínají, jakmile se tam dítě usadí. Ale co, i při těch mouchách snad přežije i druhé dítě a pak ať někde v klidu shnije :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
11.8.14 23:14
@Samamama píše:
Nám ne že by plandala gumička, ale že by tam ten potah držel jako přikovaný, to tedy ne, hlavně v té střední a dolní části se to občas shrnuje (nahoře je to natažené na fest), pravda, taky proto, že mladší syn je divočák a občas ho cpu do sedačky násilím. A jak jsou na tom opěrátku v místě beder takové plastové camprdlíky, které drží ten jeden díl látky směrem nahoru, tak ty se furt odepínají, jakmile se tam dítě usadí. Ale co, i při těch mouchách snad přežije i druhé dítě a pak ať někde v klidu shnije :mrgreen:.

No tak to to máme úplně stejný včetně camprdlíků, asi stejnej vrh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jsem se rozhodovala mezi touhle a maxi cosi a nevím, jestli jsme nakonec vybrali dobře. Teda ne že bych byla úplně nějak strašně nespokojená, si furt říkam, že ta bezpečnost je na prvním místě, ale ta MC působila tak nějak celistvějš. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5483
11.8.14 23:16

@carry Neboj, ono by se na té MC taky něco našlo :mrgreen:. Já to všechno beru jako drobné mouchy, jinak jsem se sedačkou spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
11.8.14 23:33

Akorát nějakýho svalnatýho nosiče by k ní mohli dávat jako příslušenství, jinak taky spokojenost. :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat