Porada - golfky JUMPER

Anonymni
12.5.08 12:31

Porada - golfky JUMPER

Ahojky,máte někdo golfky JUMPER,můžete mi napsat jak jste s nimi spokojeni.Byla jsem si je vyzkoušet a libili se mi,ale potřebovala bych znát názor někoho kdo s nimi jezdí.Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5544
12.5.08 12:52

Ahoj,

pouzivame je zatim asi jenom mesic, ale jsem pomerne spokojena. Jdou polohovat az do skoro uplneho lehu, je k nim super vybava.Jen me dite je v nich uz docela natesno - no, ma taky skoro 14kilo a 90cm. :roll: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2222
12.5.08 16:25

Ahoj,
pokud myslíš Zopa Jumper, tak toho máme zhruba tak 3 týdny. Byla jsem si golfky obhlídnout v obchodě a odjela jsem s Jumperem. Jsem s ním zatím moc spokojená. Docela prostorný (taky mám obříka :lol: ), jezdí se s ním super. O víkendu jsem ho testovala i v terénu, který taky zvládl, v těžším jsem zaaretovala kolečka a bylo to. Viktor se tam i hezky vyspal. A výbava taky dobrá, akorát pláštěnka není přes celý kočárek :( Celkově jsem moc spokojená a doporučuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.5.08 21:09

Moc děkuji za názory,pořád váhám jestli do něho jít,nebo ne.Ale za ty peníze mi přijde docela dobrej.Mám taky pořádnýho habána,tak nevím jestli ho tam v zimě dám i s fusakem.Vždycky si nějaké golfky vyhlídnu a pak si přečtu že nestojí za nic,malej asi půjde do školy než se pro nějaké rozhodnu :roll:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama