Podle ms bych měla být okolo 5tt

96
16.6.20 09:31

Poradite prosím s Hcg

Holky.. Máte některá zkušenost?? Podle ms bych měla být okolo 5tt ale na UZ není nic vidět hcg mám 317.. Na vaječníků nález jako po ovulaci.. Příští týden zase kontrola.. Každopádně ovulaci jsem měla na konci května :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1607
16.6.20 09:33

Pokud jsi měla ovulaci na konci května, tak to vychází, šla si k doktorovi brzo a ještě není nic vidět. Co chceš radit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14924
16.6.20 09:36

No jedna hodnota nic neřeší. Ovulaci máš prokázanou.?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24574
16.6.20 09:41

Počkala bych aspoň 14 dní a pak šla teprve na kontrolu. Je brzy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
16.6.20 09:43

Nechapu proc jsi sla uz k doktorovi a kdo ti odebral tu krev :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1426
16.6.20 09:47

Šla jsi k doktorovi zbytečně brzy :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
16.6.20 09:59

Já šla na normální kontrolu a něco se nezdálo.. Odebrala mi krev +. HCG ptala se na poslední MS není to tak že jsem šla a objednala se.. Jen jestli jste některá měla taky takhle začátek nebo tak a jestli hodnota není nízká na její počet 4tt.. Koukala jsem do tabulek a asi bych se do toho vešla ale už by mělo podle internetu vidět nějaký Vacek v tomhle tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3707
16.6.20 10:14
@Kristý r píše:
Já šla na normální kontrolu a něco se nezdálo.. Odebrala mi krev +. HCG ptala se na poslední MS není to tak že jsem šla a objednala se.. Jen jestli jste některá měla taky takhle začátek nebo tak a jestli hodnota není nízká na její počet 4tt.. Koukala jsem do tabulek a asi bych se do toho vešla ale už by mělo podle internetu vidět nějaký Vacek v tomhle tt

Co se ji nezdalo na normalni kontrole prosim te :mrgreen: nekecej… jsi mela jit jako samoplatce kdyz tak silis…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14924
16.6.20 10:32
@Kristý r píše:
Já šla na normální kontrolu a něco se nezdálo.. Odebrala mi krev +. HCG ptala se na poslední MS není to tak že jsem šla a objednala se.. Jen jestli jste některá měla taky takhle začátek nebo tak a jestli hodnota není nízká na její počet 4tt.. Koukala jsem do tabulek a asi bych se do toho vešla ale už by mělo podle internetu vidět nějaký Vacek v tomhle tt

Vůbec bych tabulky neřešila. Buď sis měla domluvit ještě jeden odběr, abys věděla jak HCG roste, nebo prostě dva týdny počkej a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
16.6.20 10:37

Tak podle toho HCG na UTZ vůbec nic nenajde ani nejlepším přístrojem. U mě dokonce při HCG 4995!! nic neviděla, a druhý den na kontrolním UTZ byl už váček a za týden srdíčko. To byly teprv nervy, protože jsem do toho špinila ještě a vypadalo to hodně bledě! Jinak ovu byla cca 27.4. (dle BT a ovu testu) a u Dr. jsem byla 21.5. - tedy po více jak 3 týdnech od ovulace.
Já šla také dřív toho 21.5., protože jsem měla nějaký zánět, co mě otravoval už týden a rovnou zkontrolovala i to těhotenství, které tedy neviděla, ale druhý den už jo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
209
16.6.20 10:45

To je těžký říct, já u malé skoro omdlela v práci. Obvodacka nevěděla, já 1 den do MS. Tak nabrala i Hcg a vyšlo mi něco okolo 500. Říkala, že je to bud a nebo. Buď MS přijde nebo ne. Přes víkend nepřišla, tak mi ji nabrala znova a byla přes 2500 (spinila jsem, bála se mimodelozniho). Důležité je, jestli Hcg roste. Mně už tu leze 9mesicni slečna. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12912
16.6.20 12:01

Nevěřím že si šla náhodou na kontrolu a doktor řekl že se mu něco nezdálo. Prostě si šla brzy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
16.6.20 12:06

Na UZ je běžné něco (jen malá dutinka) vidět až při HCG 500, takže ještě je brzy, a důležité je aby to HCG správně rostlo (zdvojnásobilo se za dva dny), jedna hodnota nic neříká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
16.6.20 13:41

No náhodou na kontrolu po roce.. Bože vy jste tady některé docela jedovaté.. Vyšlo to takhle já už mám doma syna 5 let tak vím kdy se objednat když se nedostaví menses.. Doktorka si mě pozvala na další pondělí.. Spíš mě zajímalo to vajíčko které vypadá spíš jako po ovulaci.. Jestli to některé řekla a pak tam bylo mimčo.. Snad hcg poroste.. A mimochodem nezdálo se jak rychle posobe jsem vše měla.. Mám autoimuni onemocnění tak chodím často na krev a kontroly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
16.6.20 13:43

@PETRAKIM já díky lekum hodně trpím na záněty.. Takže vím o čem mluvíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu