Porod každou chvílí

14.10.20 16:09

Porod každou chvílí?!

Ahojte maminky, obracuji se na vás spíše ze zvědavosti co si osobně myslíte… :mrgreen: 2.10. v pátek večer mi odešla hlenová zátka zahledla jsem ji ve sprše jak odtéká do odpadu, v pondělí 5.10 na prohlídce doktor potvrdil, a že jsem otevřená na prst. Od toho pátku večera poslíčci nepravidelný skoro každý den spíše jednou za 2-3 dny pokaždé víc a víc silnější. V sobotu 10.10 kolem 19 hodiny strašné bolesti v podbříšku na dotek to pichlo, bolest až v zádech, tvrdnuti břicha, opakovalo se to nepravidelně po 5-10 minutách, zkusila jsem sprchu teplou až skoro horkou bolesti zmizeli, ale jenom co jsem vylezla tak zase na novo. A takto to šlo až do 1 ráno zkusila jsem usnout což se naštěstí povedlo a spala jsem až do rána. Mno a od toho dne už zase jenom slabí poslíčci spíše se vrací k večeru ale strašně slabé nebolestive jenom tvrdnuti břicha nic víc. 12.10 další prohlídka u doktora, měření KTG, vše zcela vpořádku na grafu jen miniaturní nepravidelný poslíčci. Otevřená stále na jeden prst. Dnes jsem 39+6tt zítra mám přesně TP. Takže zkráceně je to dnes 12 dnů od odchodu hlenové zátky a podle TP bych měla zítra rodit, ale silné kontrakce, které by nasvědčovali blížící se porod bylo naposledy před 4 dny :mrgreen:… prosím, nejlépe prvorodičky (sama jsem), o váš podobný příběh jak probíhal porod a co si osobně myslíte kdy asi tak budu rodit? :mrgreen: ráda bych to do porodnice nějak neuspěchala, ale taky naopak nevyjela pozdě :lol: :lol: Děkuji za každou zprávičku :*

Příspěvek upraven 14.10.20 v 17:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18446
14.10.20 16:27

Před porodem kontrakci nemáš jen poslicky někdo klidně měsíc před porodem někdo vůbec. Kontrakce vedou k porodu což se u tebe nestalo. Proste poslicci. Muže se to rozjet za hodinu, týden, dva… c

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2858
14.10.20 16:52

To's měla posliky. Nic ojedineleho takhle pred porodem. Nikdo ti tu neřekne, kdy to prijde. Pokud to nemas do porodnice daleko, vyjela bych az budou kontrakce pravidelné. Každá aspoň minutu trvající a nepujde ti dělat a myslet na nic jineho :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29236
14.10.20 16:57

Kontrakce tě nutí prodýchat. Poslíčky ani ne. Jen tvrdne, i bolestivě břicho. Kontrakce. prodlužuje se doba trvání, zesilují, zkracuje se čas mezi nimi. Až budeš někde na 6 ti třeba, jestli to nemáš daleko, jedte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1935
14.10.20 17:00

Dokud můžeš spát nejsou to kontrakce :mrgreen: porod může přijít kdykoli to ti nikdo neřekne. Mě hlenová zátka odešla až prave mezi kontrakcemi tak uvidime jak to bide teď u druhého :andel: přeji rychlý a hladký průběh :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60418
15.10.20 02:18

@MolieJewell to ti nikdo neřekne.. U prvního jsem neměla nic, ani odešlou zatku, ani poslicky, do porodnice jsme jela přesně 40 tt pro divný pocit a kluk byl za hodinu na světě.. Druhý porod vyvolavany, tam taky nic.. Teď jsem 39 tt, zátka odešla před týdnem, před týdnem na ko otevřená na 2 prsty.. Poslicky jak svina mám už asi měsíc.. A třeba teď taky, proto nespím.. Ráno jedu na kontrolu, tak jsem zvědavá.. Vtipné je, když dr řekne, ze malého hladí po hlavě, že se uvidíme asi dřív jak na kontrole a ono nic. :mrgreen: jinak poslicci.. Mám kontrakce, na monitoru bývají i viditelné.. Ale jsou třeba 3 hodiny a pak klid.. Nutí to jinak dýchat, bolí to..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.10.20 06:22

@martina.se Mno tak koukám, že to mám hodně podobné jak vy :lol: tož jsem hned klidná a vůbec se tím nemusím stresovat kdy to vlastně příjde a já už nervózně čekám každým dnem až skoro každou hodinu kdy to přijde :think: :lol: hold se můžu smířit s tím, že se mě to klíšťátko prostě nechce za každou cenu pustit :mrgreen: tož tedy to bude ještě zajímavé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5872
15.10.20 14:32

Já mám poslíčky už druhý měsíc, tp nám v úterý. Otevřená na prst jsem už 14 dní, kus zátky už je taky dávno v tahu :mrgreen:, dnes v noci mě bolesti i probudili několikrát, ale zaspala jsem to, takže zase poslíčky. Jinak, čekám třetí. U prvního praskla voda a zátka musela odejít s ní, u druhého odešla po první hodině kontrakcí, teď odešla napůl sama a pořád nic :mrgreen:. Však ono to přijde, vcelku navěky nebudeme :lol: :kytka:. Přeji co nejlepší porod :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama