Porod s rouškou?

Anonymní
20.3.20 10:13

Porod s rouskou?

Ahojky holky chci se jen zeptat zda nektera ted v nynejsi dobe nerodila jestli nemate zkusenost jak je to jestli i po celou dobu během porodu na porodnici musite mit nasazenou rousku i během samotneho porodu??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
20.3.20 10:21

Prý jo, ale já si to tam strhnu, vždyť v tom nejde ani dýchat normálně. Ale zas prý některé porodnice už pochopily, že tím ohrožují i to dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
20.3.20 10:21

Posílám stanovisko Vítkovické nemocnice - Vzhledem k nařízení vlády se předpokládá, že rodička s rouškou k porodu dorazí. Pokud by ji neměla, samozřejmě poskytneme nějakou naší. Zbytek už je na individuálním zhodnocení a situaci, ale nepředpokládá se, že by žena s rouškou rodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
20.3.20 10:23

@veselamuchomurka Tak doufám, že jsou tak rozumní i na Fifejdach, jinak pojedu jinam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14550
20.3.20 10:38

Na příjem určitě s, potkáte spoustu lidí po cestě. Ale při samotném porodu to předpokládám půjde normálně bez.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49
20.3.20 11:21

To snad ne? Však se u toho nedá dýchat.
Zase na druhou stranu ta nákaza.
Ještěze jsem rodila před 5 týdnu v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
825
20.3.20 12:05

Oni to asi berou mít roušku při příchodu do nemocnice a tak. Ale pak když ženská funí jak lokomotiva, tak jí snad nikdo nebude cpát před pusu roušku.
To snad má každý rozum. Stejně ta rouška zastaví jenom 60%, takže těch 40 by se tam dostalo tak jako tak. Vzhledem k tomu, jak moc potřebuje žena dýchat, bych řekla že ta rouška by byla za 5 minut durch mokrá a stejně k ničemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
20.3.20 12:12

To zas bude sekcí… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 12:26
@Anonymní píše:
Prý jo, ale já si to tam strhnu, vždyť v tom nejde ani dýchat normálně. Ale zas prý některé porodnice už pochopily, že tím ohrožují i to dítě.

No prave me staci jen vlezt do obchodu a mam sparenej obličej spatne se mi dycha… Venku to jde ale představa ze to mam miz na puse na oddeleni a jeste pri porodu mam pocit ze bych to asi nedala… Bere to kyslik jako blazen

• Nahlásit
  • Citovat
31
20.3.20 12:28

Ja jsem vcera byla na CTG a i tech 30min sem lezela s rouskou… Prave prave ze normalne je to zahul to dychani a jeste to mit stizeny rouskou :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
20.3.20 12:41

Taky jsem na ctg byla s rouškou a pro mě je to fakt těžké. No a pak na pokoji v tom máme spát??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 12:42

@Leillinka to uz by vazne byl vrchol jako v tom i spat :grin:ja doufam ze to. Nebude tak hrozny a budou brat na nas ohled co by pak davali tem miminkum na pusu… :woman_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
1291
20.3.20 12:53
@Anonymní píše:
@Leillinka to uz by vazne byl vrchol jako v tom i spat :grin:ja doufam ze to. Nebude tak hrozny a budou brat na nas ohled co by pak davali tem miminkum na pusu… :woman_shrugging:

No právě se bojím, že pokud nebude volný nadstandart a dají mě na normální pokoj, tak tu roušku budeme muset mít všechny na pokoji. Ale jako já v tom spát fakt nebudu :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
20.3.20 12:54

Miminka prý nemusí mit nic, protože nevylučují dechem žádné viry. A taky se novorozencům nic před pusu dávat nesmí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 13:33

Takže az si svoje mimi budu chtit pomazlit popusinkovat tak jen přes rousku to. Je opravdu super… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama