Porod srpen

Termín porodu srpen 2021

Otevřená skupina (volný vstup pro všechny návštěvníky)
Otevřené přispívání (kdokoliv může příspívat do skupiny)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
helenai
Nováček 6 příspěvků 5.2.21 09:33
Porod srpen

Je tu někdo :mavam:? Jsem tu nová, našla jsem skupiny k červenci i září, ale já mám termín začátkem srpna

Reakce:
Niky.91
Povídálka 29 příspěvků 28.2.21 10:54

@helenai ahoj, mě vypočítali termin 31.7. ale cykly mám delší 31-32dni takže to vypadá spíš na 3.8. :lol:. Co ty? A jak Ti je?

helenai
Nováček 6 příspěvků 2.3.21 11:21

To jsem ráda že někdo píše :). Já mam termín 10., ale prý se vyvíjí trochu rychleji, takže spíš prý budu rodit taky úplně na začátku. Teď si konečně začínám těhotenství užívat, není mu furt zle, nepadám únavou a nechodím od doktora k doktorovi, takže super :). Ještě teda čekám na výsledky amniocentézy, ale všechno vypadá v pořádku, tak věřím tomu, že bude. No a největší problém je nezačít už nakupovat všechno možný, už se na to hrozně těším :D

Niky.91
Povídálka 29 příspěvků 2.3.21 11:28

@helenai a už víš co to bude? :oops: Já ještě ne, naposledy mělo nožičky u sebe :lol:.
Tak to je super, mě únava taky pomalu opouští, jsem teda na neschopence cca 3tydny a už mi začíná doma hrabat, dnes dobrý ale 3 dny zpět mě šíleně bolelo vpravo ( nejspíš vazy) že jsem nemohla vůbec spát, dnes mám zas nakou depku :lol: hroznez se mnou začínají cloumat výkyvy nálad :nevim:

helenai
Nováček 6 příspěvků 2.3.21 13:26

Vím, před ultrazvukem se taky sice schovává, ale podle genetiky už mi řekli, že to bude holčička :). No já nevím jestli ty depky mám z hormonů, nebo z covidové situace teda :nevim:…možná trochu obojí. Kdy plánuješ začít pořizovat výbavičku?

Niky.91
Povídálka 29 příspěvků 2.3.21 13:48

@helenai no už pomalu koukám ale zatím jse držím, nekoupila jsem zatím vůbec nic, na jednu stranu se pořád bojím, aby bylo vše v pořádku ( už jsme 4krat potratila) tak jsme s mužem takový opatrný. Ale myslím, že po 2.screeningu začnu nakupovat :D 13.2. jsem objednaná, tak když bude vše v pořádku, už nechám strach strachem a budu si to pořádně užívat :dance:

Niky.91
Povídálka 29 příspěvků 2.3.21 13:52

@helenai 13.3. ;) ono to vše tak letí :zed:, jinak uz jsem si musela koupit tehotenske kalhoty, do niceho se nevejdu, naposledy jsem měla nahoře 3kg ale pohledově jak kdybych přibrala 10 :lol:. Máš nakej tip na obchod s vybavickou? A ani jsem se nezeptala, to je první prcek? U nás první ;)

helenai
Nováček 6 příspěvků 3.3.21 14:30

U nas taky prvni, a taky bylo komplikovany se k tomu dopracovat…ty jo, tak ja zatim vubec nepribrala, mam porad min nez pred tehotenstvim, bylo mi dost spatne zezacatku. Takze na me to zatim nikdo nepozna a puvodni kalhoty mi jeste padaji :)). Taky jsem si rekla ze vydrzim do konce pristiho tydne max, uz jsem si naky veci rezervovala na bazarech :D. Asi toho nebudu kupovat moc novyho, hygienicky potreby sfouknu v dm, a jinak koukam po bazarkach

Váš příspěvek
Zažádat o členství ve skupině
Přidat nové téma

Návštěvy uživatelů

Moderátor skupiny

Členové skupiny