Porodní Ostrava Vítkovice

63
20.8.20 07:34

Porodní Ostrava Vítkovice

Ahoj je tady někdo kdo rodil v blízké době Vítkovice Ova? Jaké má recenze, zkušenosti a jestli tatínek u porodu mohl být i svama na pokoji nebo ho poslali domů? Jak dlouhá byla hospitalizace atd.. díky za info

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1246
20.8.20 12:35

Zkušenost nemám, ale připojuji se do diskuze, taky mě zajímá to stejné info :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
11.9.20 12:34

Ahoj holky, ja ve Vitkovicich rodila skoro pred rokem, takze nevim zda je info pro vas prinosne a neptate se spise s ohledem na coronu. Po porodu byl se mnou manzel 2 hod jeste v porodnim boxu, potom me osetrovatelka prevezla na pokoj a manzel sel zaroven s nama. Na pokoji mi vyskladal tasku a byl tam asi jeste 30 min. Pak jsem jej poslala domu, protoze mel uz sileny hlad a bylo videt, ze je unaveny. Ja ale rodila kol 14 hod a na pokoj tedy sla kol 16 hod… Navstevni hodiny tam myslim jsou 15-18,takze se do nich casove vlezl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.9.20 10:57

Září 2020

Ahoj,
před pár dny nás propustili z Vítkovické porodnice domů, takže mám čerstvé zážitky.
Tatínek být u porodu mohl, a hned po 2 hodinách šel semnou na pokoj (nadstandard), malého mi přivezli po cca 2 hodinách. Co se týče porodu samotného a péče porodní asistentky - nemůžu si na nic stěžovat. Měla jsem porodní plán, z něj bylo vše dodrženo. Při samotném porodu jsem neměla úplně ty správné „vypuzovací“ kontrakce, takže nějaká paní doktorka navrhla, že mi píchne oxytocin (měla jsem v porodním plánu, že jej nechci), ale porodní asistentka na to paní doktorku upozornila. Porod proběhl hladce, bez nástřihu pouze 3 kosmetické stehy.
Na oddělení šestinedělí to bylo tak půl na půl. Některé sestřičky super, na jiných bylo vidět, že je pouze vaše existence neskutečně obtěžuje, ale naštěstí jsem neměla důvod s nimi něco více řešit. To samé sestry z novorozeneckého - některé jsou naprosto skvělé, empatické a trpělivé (problémy s kojením), jiné zase odměřené a věcné, ale nic co by se nedalo přežít. Domů nás pustili po 4 dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat