Porodnice Praha 2021

3
15.5.21 20:35

Porodnice Praha 2021

Ahoj, řeším do jaké porodnice se zaregistrovat v Praze. Napište mi prosím vaše zkušenosti s porodnicemi, kde jste byli vy. :) Děkuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6383
15.5.21 21:56

Dvakrat Bulovka a spokojenost, ted cekam dvojcata a registrovana jsem taky na Bulovce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
15.5.21 22:15

@Jogrr děkuju :) jak to tam zhruba probíhá, jaký je tam personál? A taky by mě zajímalo jak to tam je se soukromím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
15.5.21 22:22

2× Bulovka a velká spokojenost. Soukromí akorát při porodu na porodním sále. Na šestinedělí jsem se nedostala na nadstandard ale dalo se to v pohodě. Mě šlo hlavně o zajištění zdravotnické péče pro mě a miminko. To bylo na jedničku.
Ještě sem si všimla otázky na personál. Za mě byla většina zlatá a ráda na to vzpomínám. Byly lidské a dělaly věci rozhodně nad rámec svých povinnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
15.5.21 22:24

Podoli leden 2021. Naprosta spokojenost. Otazka ovsem je, co od porodu ocekavas, co je priorita a tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
547
15.5.21 23:09

Rodila jsem na Vinohradech a nemůžu si stěžovat. Je to menší porodnice, žádná fabrika, teď (snad už) po rekonstrukci. Personál až na drobné výjimky skvělý. Ale nepřijímají předčasné porody a nejsou uzpůsobení na těžší poporodní komplikace u dětí, které v takovém případě odvážejí jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
16.5.21 18:18

Děkuju za názory holky :). Prioritní je pro mě samozřejmě péče o mimi a o mně. Ráda bych byla s prckem právě hned a nerada bych, aby mi ho odvezli někam pryč. Zároveň bych chtěla, aby tam s námi mohl být partner. Vzhledem k tomu, že se celkově nemocnic bojím jak čert kříže, tak chci právě takovou porodnici, kde mi to bude alespoň z větší části připadat jako doma a hlavně, aby tam byl klid a víceméně příjemný personál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
17.5.21 11:09

@k_r_l_n Dobry den, po svych zkusenostech s Bulovkou a Podolim a zprostredkovanych zkusenostech s Apolinarem jednoznacne doporucuji Podoli. Vice v SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
898
17.5.21 11:11

Teď bude po třetí Bulovka. Nově nabízí amb. porod tam jsem zvědavá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
113
19.5.21 15:38

Ja teda rodila loni v cervnu u Apolinare a co se tyce porodu, tak si nemuzu stezovat. Co se tyce oddeleni sestinedeli, tak je to o lidech (asi jako vsude). Priste bych taky volila Apolinar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat