Porodnice ve Zlíně

202
24.1.05 12:48

Porodnice ve Zlíně

Ahoj devčata,

máte některá zkušenosti s porodnicí ve Zlíně? Ráda bych se něco dozvěděla předem, ať vím do čeho jdu.

Děkuji všem
Komka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
24.1.05 13:22

porodnice ve Zline

Ahoj Komko!

náhodou si tak bloudim po netu a narazila jsem na tvuj dotaz.
Hned na zacatek te myslim muzu potesit, my mame ze zlinskou porodnici skvelou zkusenost, zhruba pul roku cerstvou(5.7.2004) :)
Docela mile me prekvapilo,kdyz jsem slysela zazitky ostatnich z ruznych mist,jak k nam byli ve Zline mili a profesionalni a vubec.To potesi. I kdyz na neprijemne lidi muze narazit clovek asi vsude,zlinska porodnice ma dobry zvuk a opravnene se honosi titulem"baby friendly".
Ja jsem puvodne mela z porodu (samozrejme muj prvni) dost strach,ale diky kursu psychoprofylaxe ve Zline, svemu muzi, nasemu miminku a samozrejme bezvadne porod.asistentce jsme to zvadli uzasne. Nikdy bych neverila,ze porod muze byt tak pozitivni zazitek :lol:
Preju prijemny porod

Vrony(Napajedla)

• Nahlásit
  • Citovat
17026
24.1.05 21:51

ahojky Komko,
tak ja jsem ve Zline rodila pred pul rokem a byla jsem vazne spokojena.Porodni boxy jsou pekny, mas sve soukromi,jsi tam vlastne cely porod.Ja mela nadstandard,takze jsem mela na pokoji krom sprchy,WC,zebrin,balonu i vanu(a radio a tv-coz mi bylo fuk a kdovi co jeste,co jsem nevnimala).Manzel i v noci chvili spal,roztahli mu kreslo.I kdyz porodu za den maji hodne(bylo krasne poslouchat kazdou chvili novy a novy plac novorozenatka),PA byly mile,vstricne,ochotne a profesionalni.S manzelem jsme prozivali porod soukrome,PA vzdy jen chodila kontrolovat a pripinat na KTG a to dost casto.Pri samotnem porodu miminka me krasne povzbuzovaly,drzely za ruce,byly mile,zadne natlaky,co bych nechtela,zadne neprijemnosti.
Na sestinedeli byla celkem honicka,vetsinou jednou ukazali,pak se starej.To mne nevadilo,spise vyhovovalo,ale myslim,ze kdyz nekdo potreboval poradit vice,byla vstricnost.Samozrejme i par mene prijemnych sester se naslo(asi tri starsi),ale to uz je o lidech.Jedna je vyhlasena na 4.patre :roll: /taky jsme museli druhy den se srdickem na UTZ na JIP k primari,ten byl teda dosti neprijemny,ale kdyz neni s mimcem problem,vubec se s nim nesetkas.to kdyz uz jsme sli k nemu,sestricka me na jeho zpusob komunikace upozornovala :roll: :twisted: /
Pri vyberu porodnice jsem nevahala jet do Zlina,i kdyz mam jinou od meho bydliste vzdalenou 5min.Potrebovala jsem mit jistotu kvalitni pece a ta se mi dostala.Ve Zline maji i skvelou detskou JIP,coz bylo pro mne taky dulezite meritko a souhlasim,ze titul Baby friendly jim nalezi pravem.
Po porodu ke mne domu jeste trikrat dojela PA,vytahnout mi stehy,poradit s kojenim a pod.Mohla jsem ji kdykoliv behem 24h zavolat a to i kdyz byla na dovolene v zahranici(cehoz jsem vyuzit nemusela,ale opravdu to potesi)
Myslim,ze hodne tady na e-miminu je napsano v hodnoceni porodnic,kde jak jsem cetla,maji dost kladnych ohlasu.Takze ja za sebe jsem urcite pro Zlin.
Lehky porod a krasne zdrave miminko preje

Any a Sebastianek 5,5m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
24.1.05 22:13

Ahoj,
ja osobne se Zlinem zkusenost nemam, ale moje kamaradka tam rodila dokonce dvakrat a taky byla opravdu Mooooooooooc spokojena. A vzhledem k tomu, ze je i baby friendly, bych teda nevahala. Preju co nejlehci porod a co nejpeknejsi vzpominky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
202
25.1.05 08:14

Ahoj,

díky moc, opravdu jste mě moc potěšily, takhle se budu alespoň na porod těšit a ne se ho bát.

Přeji všem krásný den
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
25.1.05 17:44

Milá Komko,

pocházím od Zlína, ale osobní zkušenost nemám. Jen musím dát za pravdu holkám, protože to samé jsem slyšela i od druhých, co tam rodily, ještě dodávám, že si můžeš porodnici prohlédnout.

Přeji krásný zbytek těhotenství
Iva a Michael 35tt :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.1.05 18:03

Ahoj Komko.
Já rodila také ve Zlínské porodnici a žádný problém nebyl.
Jsou tam i žákyňky a to jsou vlastně mladé holky a jsou moc hodné.
Na šestinedělí jsou mladé istarší baby a asi ty mladší jsou hodnější než ty starší. Možná je to jen můj dojem, ale zrovna u dvou starších jsem měla trochu konflikt. Jinak, strašně jsem se těšila domů. To víš doma je domaPřeji ti hlavně bezkonfliktní porod a hodně zdravíčka.
A ty jsi někde od Zlína? A kdy máš termín?
Teda jestli to můžem vědět?
Zdraví Ana z Moravy.

• Nahlásit
  • Citovat
202
27.1.05 08:11

Ahoj,

ano ano, jsem přímo ze Zlína, prodnici mám tak 15 minut pěšky, tak přemýšlím, že až to vypukne, tak tam s manželem dojdeme, ať mám trochu pohybu :lol:
Termín mám až 1.8., ale už teď zjišťuju vše co se dá.
pa
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
7.1.14 17:41

Ahojte chtěla jsem se zeptat zda nevíte jake jsou v porodnici navštěvní doby zda je to porad stejne od 14 do 16 nebo je to jinak dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
61
7.1.14 20:51

Ahoj já tam byla před 2 roky a už předtím jsem neměla dojem, že by tam měli návštěvy jen tak krátkou dobu. Manžel za mnou byl už v jednu, a jednou nestáhal v práci a byl tam od 17 do 19.00 a nebyl problém a to jsem nebyla na nadstandartu. Tak doufám, že to tak zůstalo, protože se tam v květnu chystám znovu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8855
8.1.14 17:17

Ofiko mají napsané ty dvě hodiny odpoledne, ale prakticxky to tak stejně není. Za mnou chodily návštěvy tak různě během dne a nikomu to nevadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
8.1.14 20:14

@VeraPl taky se tam v květnu chystám porodit dceru:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
8.4.14 10:23

Ahojky co vše sebou do porodnice ve zlíně rodila jsem tam naposledy před 6 lety, určitě se nějake věci změnili:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Twitter
8.4.14 13:38

@misickamk ahoj, rodila jsem v 01/2013 a měli tam pro mimča: sprchový gel, krém na zadeček, teploměr, látkové pleny, oblečky, líh, tamponky. Když je problém s kojením, odsávačku na mléko, umělé mlíčko pro miminko.
Takže určitě si vem olejíček na mazání, ten tam nemají, jednorázové pleny, vlh. ubrousky. Pro sebe určitě toaletní papír a vložky. Mě tam vložky teda nedávali. Samozřejmě další hygienické potřeby + vatové tampony do podprsenky. A oblečky jen pro odjezd z porodnice. Mají tam i zavinovačky.

• Nahlásit
  • Citovat
322
13.4.14 13:19

Ahojky chci se zeptat platí se ve zlíně za pobyt v porodnici? dekuji za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie