Předporodní kurzy

1077
23.1.05 07:58

Předporodní kurzy

Ahoj. Mohly byste mi poradit, jestli má opravdu cenu navštěvovat předporodní kurzy? Mám totiž doma ještě spoustu práce a abych pravdu řekla, moc se mi tam chodit nechce. Jsem v 34. tt.
Díky Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

685
23.1.05 09:54

Ahoj Ivo,
pokud se ti tam nechce, těžko tě bude někdo přesvědčovat, že bys to měla zkusit. Pokud chceš znát můj názor, já jsem si vybrala skvělý kurz, měl 12 lekcí po třech hodinách a dozvěděla jsem se tam takovou spoustu informací, že z nich čerpám stále. Samozřejmě záleží na tom, kdo je vede. Některých lekcí se účastnili i tatínci a aspoň ten můj byl spokojený a pořád se na něco ptal. Moc nám to pomohlo při porodu. Získala jsem tam spostu kamarádek, se kterými se ráda setkávám dál a protože máme stejně stará miminka, pořád řešíme aktuální „problémy“.

Jitka a Hanička (6,5m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1652
23.1.05 12:54

ahojky Ivo,
práce neuteče…;-) jak píše Jiti, chodila jsem na předporodní kurzy a musím říct, že i když člověk čte a ví o co se asi jedná tak tam jsem se naprosto uvolnila a uklidnila, zjistila možnosti, prohlídla porodnice a taky našla kamošky, vlastně se v plném počtu více či méně pravidelně scházíme dodnes (už skoro 2roky)! no tohle je na tobě..měj se

Zdenik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
23.1.05 21:19

Ahoj Ivo,
já jsem žádně předporodní kurzy nenavštěvovala, tím pádem nevím o co jsem přišla, o co jsem mohla být při porodu chytřejší, ale zvládla jsem to i bez toho.
Dělej jak myslíš a pokud tu potřebu necítíš, nenuť se do toho.Určitě to zvládneš.
Radka a Sabinka 3m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama