Oznámení rodičům

51
18.1.05 16:49

Oznámení rodičům

Ahoj všichni nebo všechny? :wink:
Jsem čerstvý nováček (cca 8 min). Chtěla jsem se vás zeptat, jestli nemáte nějaký orginální nápad, jak sdělit rodičům, že budou BABIČKA a DĚDEČEK :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2619
18.1.05 17:00

Ahojky Petuliku,

my jsme davali prarodicum dopis od mimiska. Byly tam fotecky z UZV a popisky, co jsme na tom UZV videli :-) Ale cekali jsme relativne dlouho, tri mesice, protoze to vychazelo zrovna na vanoce, tak dostali dopis pod stromecek.

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12468
18.1.05 17:01

No, moc originalni to neni, ale dala jsem memu tatovi zvetsenou fotku z ultrazvuku v ramecku, mel totiz zrovna narozeniny tak to mel jako dalsi darek :) Radost meli oba hroznou. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
18.1.05 17:20

NO, MY JSME MOJÍ SLADKÉ TCHÝNI OZNÁMILI, ŽE BUDE BABIČKA, V DEN, KDY MĚLA NAROZENINY I SVÁTEK, MÁ TO V JEDEN DEN … A ONA SE MNOU PAK ČTVRT ROKU NEPROMLUVILA:) :) :) ALE Z TOHO SI NIC NEDĚLEJ, MOJE TCHÝNĚ JE STRAŠNÁ K…A :?

Baghira a Eliška (9 m.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
18.1.05 17:24

Já mám právě „skoro“ tchýni uplně super. Chtěla bych něco prďáckýho. I pro naše. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
18.1.05 17:27

Ahoj,
no my jsme taky pouzili fto z ultrazvuku. Bohuzel nastavajici babicka spatne vidi, navic nikdy se s podobnym obrazkem nesetkala, tak to pak bylo velice slozite vysvetlovani. Porad nechapala aco to je a proc ji to davame..... :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
18.1.05 17:41

Já jsem to samozřejmě věděla jako první a ani můj manžel nic netušil :wink: a tak jsem vyrobila řidičský průkaz na kočárek, který vypadá úplně stejně jako ten na auto, včetně fotky, razítek… . Pak jsem ho jemně navedla aby koupil růžové šampaňské, protože jsem si moc přála holčičku. Fakt nic nepochopil ani když jsem ho přemlouvala aby nekupoval bílé, ale růžové, které normálně nekupujeme. Večer jsem mu to slavnostně předala. Chvilku zíral jak pako, než mu to všechno došlo :oops: . Pak jsme vyrobili :,-(u řidičáků pro celou rodinu a na vánoce jsme jim je dali jako jeden z dárků. Představ si ty udivené lidičky, kteří je potkají a ptají se jestli na to mají řidíčák a oni ho fakt mají se vším všudy :D
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.1.05 20:04

Ahojky Radko,
tak to je super nápad!!! Něco takového jsem měla na mysli. Těhule zatím ještě nejsem (dozvím se to příští týden - MOC CHCI), ale už teď vymýšlíme, protože pro naše to bude poprvé, ale pro „skoro“ tchýni už po třetí. Tak chceme něco originálního :lol: . Akorát asi nebudu tak šikovná, abych vyrobila přesné kopie :( . Ale díky za nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
Radina
18.1.05 21:09

Jo, to jsem ještě zapomněla napsat, nechala jsem je zatavit do ochranné fólie, takže to bylo fakt jak originál - včetně rodných čísel, která jsem pracně hledala po domě :oops: . Chtěla jsem to mít fakt bez chyby 8)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama