Svatba

922
18.1.05 12:31

Svatba

Ahoj holčinky,
na konci dubna se budu vdávat :). S budoucím manželem chceme od února „zapracovat“ na mimču. Chci se vás na něco zeptat. Kdyby se to náhodou povedlo a já počátekm února otěhotněla, v dubnu budu ve 3. měsíci. Bylo by to na mě už vidět, myslím, měla bych bříško? Jde mi o to, že si teď v pátek jdu půjčit šaty a nevím, jestli se do nich, když budu případně těhotná, vejdu. Máte s tím prosím někdo zkušenost?
Jen tak na okraj by mě taky zajímalo, jaké máte zkušenosti s Andělským svat. studiem v Praze na Smíchově. Upravují tam šaty na postavu, když si je jdete vyzvednout?

Všechny moc zdravím a díky za odpovědi.
Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2619
18.1.05 13:02

Ahojky Berco,
ja si myslim, ze trimesicni brisko byt videt nemusi, spis bych se bala, aby to nebylo spatne :roll:

V Andelskem studiu si vybirala saty moje sestry, byla jsem u toho. Maji tam saty delane na 175 cm vysky, takze jestli jsi mensi a stihla, tak budes mit asi trochu problemy si vybrat. V sestrine velikosti meli asi jen tri modely (je stihla a ma 160cm). Saty urcite nezkracuji (aby se neznicily), maji vetsinou korzety, takze ty cedaji na trup usnerovat podle potreby, sestra ma i mensi prsa, takze vycpavky do podrpsenky to jistily.
Obsluha je ochotna.

Hodne stesti pri vyberu satu, ve snazeni i v zivote preje

Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
18.1.05 13:09

Také myslím, že ve 3. měsíci to nebude vidět (bříško), ale můžou tu být jiné problémy-nevolnost, opuchlá tvář, kruhy pod očima, akné, apod.
Ale také nemusí být nic. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.1.05 13:26

Ahoj Verčo,

já se vdávám 11.2. a jsem těhu, zatím jsem na začátku, čeká mě první návštěva u dr., ale zatím na sobě nevidím žádné změny, špatně mi není, cítím se naprosto v pohodě. Je to hodně individuální, stejně jako za jak dlouho po vysazení HA přijdeš do jiného stavu.

Přeji hodně štěsti a brzy //

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
18.1.05 13:29

Ahoj,
ve třetím měsíci zpravidla bříško není vidět. Ale můžeš mít ty problémy co o nich psaly holky, mě navíc hrozně bolela prsa.
Jinak s tím Andělským studiem nemám zkušenosti, já měla šaty z Nevěsty v Letňanech - krásný :) 8) :). Nejsem standartní velikost a měla jsem jich na sobě asi 10. Šaty si ve většině půjčoven zkoušíš ještě tak 10-14 dní před svatbou pro úpravu případných změn, nebo Ti dovolí ty šaty v průběhu operativně změnit, tedy jestli budou mít volné. Jo a sukni mi „zkrátili“ zvrchu - prostě mi jí ohli u pasu, zapošily a aby nebyla široká, tak udělali sáměčky, krásně se to korzetem přikrylo a nic nebylo vidět.
Krásné šaty, krásný svatební den a hlavně úspěšné snažení a zdravé miminko.

Zet

• Nahlásit
  • Citovat
922
18.1.05 13:31

Díky moc za odpovědi,
trochu jste mě vyděsily s tím, že bych mohla být opuchlá, mít kruhy pod očima…Ale třeba to bude ok, nebo se nám to taky nemusí vůbec povést a tím je to vše vyřešené.
Pro Matu: Měřím 177 a velikost mám 40, takže tam na mě snad budou mít dobrý výběr. Díky za info.

Verča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
137
18.1.05 13:34

Ahoj Verčo, já myslím taky, že bříško vidět ještě nebude, ale např. já už jsem měla v 8tt. o jedno číslo větší prsa, tak abys neměla problém s vrchem, ale je to u každý mamči jiný, takže se tě to třeba vůbec nebude týkat. Přeju at se vydaří svatba a hlavně to mimčo! :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2613
18.1.05 13:36

Ahoj Verčo,
ještě doplnim diskuzi o můj komentář. Já se vdávala a byla jsem ve třetím měsíci. V pase jsem zhubla a v prsou lehce přibrala. No aspon mi šaty líp seděli,k ale u některých tipů by mohl být problém.
Pá Meduleinka a Dája 6m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
18.1.05 13:38

ahoj Verčo jenom pro informaci já otěhotněla začátkem února a vdávala jsem se až v červenci a také jsem si byla šaty které jsem si v lednu zamluvila raději vyskoušet a musím říct ,že jsem tam měla pěknou rezervu,ikdyž je pravda že mám velikost 36 a ty šaty mi byli poměrně velký,ale u nás moc velký výběr nebyl takže jsem brala co bylo a navíc se dali vzadu stáhnout takže já to jenom trochu povolila a bylo to .zdraví

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
18.1.05 13:45

Díky moc ještě jednou všem za odpovědi :D, ani jsem tolik reakcí a v tak krátké době nečekala.
Novým těhulkám přeju, ať si těhotenství užívají bez problémů. Mate přeju krásnou svatbu, budu na Tebe myslet, máme to už obě „za pár“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.1.05 13:50

Ahoj Verčo,
já bych si to po zkušenosti se svým těhotenstvým neriskla. Do konce 15 tt. jsem měla takové nevolnosti, že jsem nebyla schopná vstát z postele. Jediné co jsem do sebe dostala byla obyčejná voda, suchý rohlík a když se mi trochu ulevilo tak vařené brambory, mrkev a kuřecí prsa. Zhubla jsem 7 kg. Pak už to bylo dobré. Uznávám, že to byl asi extrém, ale já bych svadbu nebyla schopná absolvovat (vlastně jsem nebyla schopná absolvovat nic).
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
232
18.1.05 13:54

Ahoj Verco,

ja jsem se vdavala, kdyz jsem byla ve 3. mesici, s briskem to bylo v pohode, ale mela jsem problem s prsama :) Ty se mi zvetsily do monstroznich rozmeru, takze jsem jich mela plny korzet a pan farar se musel v duchu krizovat :) Spatne mi v te dobe nebylo, jen jsem byvala hodne unavena a chtelo se mi porad spat. Urcite je to vsechno ale individualni. jo a jeste, s pleti a opuchlosti jsem taky problem nemela, naopak mi vsichni rikali, jak mi to slusi :) Ale to mohli kecat :) !

Krasnou svatbu a snazenicko ti preje
Petra a Fifa 1 rok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.1.05 14:11

Ahoj Verčo,
moje zkušenost s Andělským studiem byla taková, že mají šaty údajně na 175cm jak zde někdo psal, já mám ještě o něco víc než Ty a taky jsem si myslela že vel.40. Pán na mě kouknul, řekl 36 a fakt mě rvali do jejich 36 a s úspěchem, všechny mi byly, ale jen co se týče pasu a prsou, na dýlku žalostně krátký a to jsem byla na boso. Vzhledem k tomu, že šaty neupravují (aspoň minulý rok to tak nebylo) a některé modely z minulé kolekce, které měli mít na konci února neměli ještě v půlce dubna jsem si nakonec vybrala jinde a byla jsem ráda.
Co se týče zkušeností s (bohužel JEN) začátkem těhu, tak mi sice nebylo špatně, ale představa, že bych ty bolavý prsa měla narvaný v korzetu a nafouklý břicho sešněrovaný do co nejútlejšího pasu by se mi asi nezamlouvala, i zapnutý džíny mě tlačily. Každopádně zvládly to jiné, zvládneš taky.
Hodně štěstí se svatbou i mimčem
Claudie

• Nahlásit
  • Citovat
918
18.1.05 14:14

Taky bych se podle svých zkušeností ze všeho nejvíc bála velikosti hrudníku :oops: . Asi bych volila šaty, do kterých bych se vešla s vycpávkou v podprsence a v případě „nakynutí“ bych jen zahodila vycpávky. Aspoň budeš sexy nevěsta :lol: . Já se vdávala bohužel :cry: hned po potratu ve 12 tt a ještě pořád jsem měla problém se v horních partiích do šatů vejít.
Eliška
Jinak hodně mých kamarádek se vdávaly až těhotné a to v rozpětí od I. až po III. trimestr a všem to moc slušelo. Takže šaty i líčení se dá dobře vychytat vždycky. :lol: :lol: :lol: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.1.05 14:26

Ahoj Verčo,já bych s tím mimčem počkala až po Velkém dni.Vždyt trénovat to je taky pěkný,ne?Spala jsem 3 měsíce průměrně 17hodin denně,mezitím jedla jak otesánek,abych to zase hned vyhodila,že.(3snídaně,svačiny,3 obědy,…a v noci).Nedokážu si vůbec představit,jak bych absolvovala takhle moji vysněnou svatbu.Já bych neriskovala.A ještě ten dekolt- já jsem se spravila během prvních šesti týdnů ze dvojek na hodně slušný čtyřky.(ani jsem nemusela dělat těh.test,co?)Přeju nezapomenutelně krásnou svatbu. Katy

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama