Porody v době karantény

Anonymní
12.4.20 20:47

Porody v době karantény

Ahoj zajímá mě jak teď probíhají porody ve vašich krajích? Testují vás před porodem na covid-19? Kde Vás umístili, než byly testy hotové? Jak jste to zvládly s rouškou na ústech.. Prostě se podělte o zkušenosti děkuju 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
64555
12.4.20 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj zajímá mě jak teď probíhají porody ve vašich krajích? Testují vás před porodem na covid-19? Kde Vás umístili, než byly testy hotové? Jak jste to zvládly s rouškou na ústech.. Prostě se podělte o zkušenosti děkuju 8o

Známá teď rodila.. Bez testu, s rouškou, nakonec cs.. Roušku musí mít pořád, není na pokoji sama.. Jo a bez otce.. Musela být sama..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.20 20:54

Zkusenost kamaradky (proto prosim anonym). Porodnice v Praze. Porod minuly tyden. Na covid ji netestovali, manzel nesmel k porodu, rousku musela mit cely porod na sobe, miminko hned odnesli (ale to ji pry ani nevadilo, mela po tom rouskovem porody co delat s dechem), ale brzy ji ho prinesli na pokoj. Propustena po 72hod.

• Citovat
  • Nahlásit
2063
12.4.20 20:56

Tak jak se píše výše. Porod s rouškou, nakonec ji kamarádka strhla nedá se to udýchat, otce pustily až po porodu - zaplatil si ochranné pomůcky. Má to teď spoustu nemocnic + rychlotest na Covid-19.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
12.4.20 20:58

Jo a jí netestovali, podepsala jen prohlášení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17286
12.4.20 21:00

Roušku mít musíš dokud to jde u porodu, pak na pokoji jak kde, pokud jsi sama, tk jen při příchodu lékaře/sestry, pokud vas tam je vic, zalezi na domluvě. otec ke dveřím porodnice a dál ne. Známá psala, že o roušce při porodu ani nevěděla, sundala až na bonding.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
12.4.20 21:35

Ja jsem rodila v NMNM, test ne, rousku jsem mit nemusela, bylo to na me, ale dychalo se mi docela blbě takze jsem si ji potom nakonec sundala. Otec u porodu nebyl, za tech 5 dni se byl podivat akorat pres sklo kdyz mi donesl veci nic jineho neslo + se byla podívat pres sklo babička. Mela jsem. nadstandart takze rouska jen kdyz prisla doktorka/sestry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.20 21:43

A nějaké zkušenosti s porodnicemi v Pardubickém kraji?(Chrudim, Pardubice). Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
138
13.4.20 13:24

ČB - porod před 5 dny. Rodit se má s rouškou, ale pokud se to neudýchá, nikdo ji nenutí. Rodila jsem bez roušky. Netestovali mě, podepisovala jsem prohlášení, že jsem nepřišla do kontaktu s někým rizikovým. Partner viděl dceru 1,5 hodiny po porodu na 20 minut v „otcovské místnosti“, kde ho s ní nechali. :) Podepisoval také prohlášení a já musela podepsat, že souhlasím, že mu ji tam přivezou. Na pokoji jsme roušku neměly (byly jsme tam 2, domluvily jsme se), nasazovala se jen, když zaťukaly sestry, doktoři nebo uklízečky. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat