Porucha erekce po nemoci

Anonymní
14.2.15 12:58

Porucha erekce po nemoci

Přeji pěkné sobotní odpoledne a jdu si k Vám pro radu… Přítel je pár dní po nemoci, kdy měl 38 stupňové teploty, zhubl asi 5 kg v důsledku nepřijímání potravy kvůli aftům. Léčil se pouze Paralenem Grip. Od té doby, co je mu už lépe, se pokoušíme o sex, ale máme jeden zásadní problém - přítelovi nestojí penis. Buď se mu nepostaví vůbec, nebo po chvíli akce jednoduše uvadne. Já mu říkám, že je to prostě asi tím, že nemoc ještě dozniva, hodně zhubl, tak to oslabení je prostě všude. Ale on je z toho hrozně špatný, ubírá mu to sebevědomí a mám strach, aby z toho nezačal mít psychický blok. Před tou nemocí jsme spolu spali každý den. Já mu samozřejmě nic nevyčítám, ale mrzí mě, jak se trápí on.

Měla jste některá se svým partnerem podobný problém? Jak dlouho to trvalo a jak se k tomu stavěl Váš protějšek? Prosím o zachování anonymity a děkuji! :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4263
14.2.15 13:01

Kamarad mel tentýž problém na urologii dostal prášky na rozšíření cév (i když jiný problém „než ze mu nestojí“ neměl)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10230
14.2.15 13:38

Dejte tomu ještě trochu času, ale jinak bych to do souvislosti s prodělanou virózou nedávala. Aspoň já jsem se s tím nikdy nesetkala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kiku.str
28.1.20 22:12

Hele, na erekci má vliv strašně moc faktorů, čili tohle bych já určitě nevylučovala…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama