Poševní hlen

Anonymní
19.5.18 18:42

Poševní hlen

Ahoj. Předem upozorňuji, že pokud tohle téma někoho pohoršuje, ať to nečte nebo nekomentuje. Od té doby, co mi začala MS (to je od nějakých 13 let) jsem trpěla na výtok. Klasický nezapachajici bílý výtok, který nesvědil. V 19ti jsem začala brát HA a ani pak se to nezměnilo, že by úplně přestal, ale stále trošku pretrvava (nezačala jsem brát kvůli výtoku, ale kvůli aktivnímu sexuálnímu životu a stálému partnerovi). Hodně jsem četla, že i HA má pozitivní vliv na výtok. Ptala jsem se gynekoložky a tai řekla, že pokud jsem na to hodně trpěla, nemusí mi zmizet a pokud to nebude svedět ani zapáchat, nebude to měnit barvu, je vše v pořádku. Jenže co me hodně trápí, tak při sexu jsem hrozně vlka, ale fakt mi přijde, že extrémně, až je mi to nepříjemný. Příteli to teda vůbec nevadí, prý je radši a aspoň vidí, že on snou něco dělá :D stačí mi, když se vášnivě líbánek a dotýkáme a prostě dole je to extrém :oops: :D někdy mě to opravdu štve. Jasně, zase lepší, než být suchá… Jen by mě zajímalo, jestli to má někdo podobné :O nekdyi to opravdu nepřijde jako normální :nevim: je mi 21 :D jen jsem si chtěla o tom s někým pokecat…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4437
19.5.18 18:50

Tak trápí tě výtok nebo to, že jsi při sexu moc vlhká? Nebo si myslíš, že nejsi vlhká tím, že jsi sexuálně vzrušená, ale dělá to ten výtok? Omlouvám se, že jsem to asi nepochopila..

Jinak ani jedno tě trápit nemusí - výtok je dle doktorky v pořádku a příteli tvoje vlhkost vyhovuje - stejně se po sexu myješ ne, tak tu vlhkost dostaneš pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13622
19.5.18 18:51

Taky úplně nevím kde je problém, vytok nebo jsi moc vlhká? A když je vše v pořádku i podle lékařky, tak nevidím problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama