Pošlete dítě na tábor?

4840
14.5.20 13:04

Pošlete dítě na tábor?

NE.,,Chtěl bych vidět jediného člověka, který v tom co se děje venku pošle dobrovolně svoje dítě někam na tábor mezi cizí děti a lidi.,, (cituji z Lidovek, ale souhlasím)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15316
14.5.20 13:07
:roll: :roll:

Ano, pošlu děti o prázdninách na tábor - stejně, jako je pošlu v září do školy.

Nemáme rozhodně v úmyslu zůstat nadosmrti v izolaci kvůli viru, který už tady bude navždycky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3669
14.5.20 13:10

Ja ano. Zrovna nedavno jsem platila. Jde teda o primestsky tabor, ale i kdyby byl i s prespanim, dítě by jelo. Půjde do školky, kde bude jednou týdně i spát, půjde na kroužek, ven normálně chodíme, hraje si tam s ostatními detmi… tábor je uplne to stejné, jen místo mě je tam jako dozor nějaká jiná osoba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23804

Dcera má jet poslední týden v srpnu. Zatím nic neruším a uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2188
@Lenka002 píše:
NE.,,Chtěl bych vidět jediného člověka, který v tom co se děje venku pošle dobrovolně svoje dítě někam na tábor mezi cizí děti a lidi.,, (cituji z Lidovek, ale souhlasím)

a pošleš děti v září do školy?

Já mám malé děti, takže na tábor ještě nepojedou. Starší možná pojede v srpnu na soustředění s kroužkem, jen na 4 dny to mají. Ale zatím se nerozhodla jestli chce jet, zatím nikde sama nebyla. Ale pokud bude chtít tak jí pustím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
935
14.5.20 13:12

Ano. Jede na prelomu cervence srpna, pokud se do te doby nejak situace zasadne nezhorsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3025
14.5.20 13:16

:zed: :zed: hlavni je se z toho nepokadit. T

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2263
14.5.20 13:18
@Lenka002 píše:

A co se venku děje? V celém našem kraji je momentálně asi 30 nakažených a z toho je více než polovina v hodně vzdáleném okresu. Momentálně je to dost podobné riziko, jako že mi někde chytí třeba tuberkolózu (lidí s prokázanou TBC je v našem kraji aktuálně prý kolem 20).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2854
14.5.20 13:20

A kde by jako ty děti jinak celé léto byly? Dovolenou mám 4 týdny, chlap také a chceme být spolu. Takže ano sice primestak, ale 3 turnusy, 2× inline a 1× cyklo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26393

@Lenka002 ano, pošlu. Těší se a nevidím důvod ho neposlat.
Stějně tak bych poslala do školy, kdyby se učilo normálně. V současných podmínkách tak, jak to má být, tak ho nechám doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16409
@Lenka002 píše:

tak my už minulý týden tábor zaplatili, stejně jako známí okolo, takže nás bude celkem dost :think: jako narvaní ve třídách je ok, ale venku v lese, je to špatně? :think:

Příspěvek upraven 14.05.20 v 13:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5931
14.5.20 13:22

Určitě, modlila jsem se, aby tábory nezrušili. Fakt není v mých silách mít celé léto homeoffice a asi by to ani neprošlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1726
14.5.20 13:23
.
@Lenka002 píše:

Můžeš vysvětlit, co tak strašného se venku děje?

Jinak, samozřejmě, že pošlu. Už teď se nemůžou dočkat, až tahle nesmyslná hysterie skončí a ony budou moct zase normálně žít. Alespoň že už začaly kroužky. Zavřít děti doma, zakázat jim kamarády, záliby, jakýkoliv sociální kontakt je to nejhorší, co vláda udělala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71473
14.5.20 13:25
@Lenka002 píše:

Pořádáme tábor a zrovna začátkem týdne jsme posílali mail, jak to rodiče vidí… během 30 minut se vrátilo asi 20 odpovědí, že určitě ano a jedna, že ne. To jen k tvému výplodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20575
14.5.20 13:25

Ano, pojede na tábor. Jsou to lidé, kteří se navzájem znají, tábor je v lese mimo okolní svět. Takže buď si to roznesou mezi sebou nebo taky ne.

Na tábor, kde se sjíždějí děti, které se neznají, tam bych dítě neposlala.

Příspěvek upraven 14.05.20 v 13:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama