Poslíčky nebo co se děje?

Anonymní
14.8.21 17:08

Poslíčky nebo co se děje?

Ahoj všem, jsem v 34 tt a dnes mě celý den pobolívá podbřísek a dost v kříži, ale je to bolest stálá. Chvilku to poleví a pak hned zase. Stahy necítím, jen takové křeče. Co by to mohlo být? Poslíčci? Miminko cítím, že se hejbe. Dekuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24554
14.8.21 17:14

A kdy je to nejhorší? Boli to i když ležíš a jsi v klidu? Teplou sprchu jsi si zkoušela dát?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18540
14.8.21 17:14

Můžeš si zkusit dát magnezko pro uklidnění..pokud se ti to nezdá, jeď k doktorovi. Mam poslíčky jako nepravidelné bolesti/stahy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 17:17

@Kriss Tina bolí to i když lezim. Ráno to bylo dost, ale po sprše lepší.

• Citovat
  • Nahlásit
24554
14.8.21 17:19
@Anonymní píše:
@Kriss Tina bolí to i když lezim. Ráno to bylo dost, ale po sprše lepší.

Sprcha poslíčky většinou zažene, můžeš si dát magnezko, pokud jsi ještě neměla. Ale jestli se ti něco nezdá a máš špatný pocit, tak se sjed nechat zkontrolovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
14.8.21 17:59

Já bych po mých zkušenostech radši jela k lékaři. Rozhodně budeš klidnější, když tě vyšetří a řekne ti z čeho to máš. Případně ti může aspoň dát i nějakou medikaci.
Myslím, že každá žena pokličky/porod vnímá úplně jinak a jistotu máš až u doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.8.21 18:05

@Wenn.Nox mužu se zeptat na vaše zkušenosti? :oops: uvidim do zítra… kdyz to bude porad pretrvavat, tak jedu :)

• Citovat
  • Nahlásit
364
14.8.21 18:12
@Anonymní píše:
@Wenn.Nox mužu se zeptat na vaše zkušenosti? :oops: uvidim do zítra… kdyz to bude porad pretrvavat, tak jedu :)

Pokud to chceš podrobněji, tak mi klidně napiš do zpráv. Nechci zase úplně všechno řešit tak veřejně a podrobně. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20186
14.8.21 20:16

Tepla sprcha by mela poslicky rozehnat a nebo naopak to rozjede porod :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
14.8.21 21:19

Dej si opravdu teplou sprchu (jak sneseš). Pokud to nepřejde, tak to bude nejspíše rozjíždějící se porod, ale to můžeještě trvat :) Mi se tak rozjížděl porod někdy od 2 odpoledne, ale pravé kontrakce přišly až kolem 4 ráno.
Nejlepší je si měřit intervaly mezi nimi - appka v mobilu je na to super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18540
14.8.21 22:02

Na tu horkou vodu bacha…porodit teď nepotřebuješ a naopak ta horká voda by to mohla popohnat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
514
15.8.21 12:14

Jela bych do nemocnice, na porod je brzy.. Žádné pokusy s teplou vodou, co sneseš, bych nezkoušela…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat