Zkusil by někdo tipnout pohlaví?

Anonymní
14.8.21 12:20

UTZ

Ahoj ahoj.. Zkusil by někdo z přítomných tipnout pohlaví? Dr která dělala utz je mladá a netroufla si nic. Jsem teprve 11+5. Podle mě to je něco jiného než hrbolek. :think: přidávám foto. :hug:

Příspěvek upraven 14.08.21 v 12:49

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
51
14.8.21 12:21

Obrazek

Příspěvek upraven 14.08.21 v 12:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
14.8.21 12:29

50/50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23046
14.8.21 12:30

Špatná fotka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25420
14.8.21 12:33

Z tohoto úhlu nepoznáš nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11504
14.8.21 12:52

Na tom nepozna nikdo nic, ale tak tipla bych 50% holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35758
14.8.21 12:52
@Anonymní píše:
Ahoj ahoj.. Zkusil by někdo z přítomných tipnout pohlaví? Dr která dělala utz je mladá a netroufla si nic. Jsem teprve 11+5. Podle mě to je něco jiného než hrbolek. :think: přidávám foto. :hug:Příspěvek upraven 14.08.21 v 12:49

Doktorka to nepozná a my se máme strefit? Tak co si tak 8 týdnů počkat. Nauč se trpělivosti. S dítětem ji budeš potřebovat vrchovatě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5026
14.8.21 13:14
@Sharon97 píše:
ObrazekPříspěvek upraven 14.08.21 v 12:49

V 11+5 tam ještě nic jiného než pohlavní hrbolek být nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
463
14.8.21 14:57

Jestli nemá hrbolek vůbec, tak je to mimozemšťan. 8o
Fakt ještě nic nevykoukáš. Počkej si, až to bude líp vidět. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
14.8.21 19:48
@Russet píše:
Doktorka to nepozná a my se máme strefit? Tak co si tak 8 týdnů počkat. Nauč se trpělivosti. S dítětem ji budeš potřebovat vrchovatě.

Presne tak, souhlasim. Ja trpelive cekala do porodu. A ze srandy jsem to odhadovala podle babskych rad, cinskych kalendaru a kalkulacek, taky to vychazelo 5o/5o. Ono i doktor se muze splest. Nechej se prekvapit, ten pocit u porodu je pak intenzivnejsi.
Byla to zkouska trpelivosti, i kdyz me lamalo se zeptat a vedet to. Pak kdyz jsem rodila, tak natesena, ze se konecne dozvim, jestli mam chlapecka nebo holcicku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35758
14.8.21 21:20
@Capricorn61 píše:
Presne tak, souhlasim. Ja trpelive cekala do porodu. A ze srandy jsem to odhadovala podle babskych rad, cinskych kalendaru a kalkulacek, taky to vychazelo 5o/5o. Ono i doktor se muze splest. Nechej se prekvapit, ten pocit u porodu je pak intenzivnejsi.
Byla to zkouska trpelivosti, i kdyz me lamalo se zeptat a vedet to. Pak kdyz jsem rodila, tak natesena, ze se konecne dozvim, jestli mam chlapecka nebo holcicku :mrgreen:
@Capricorn61 píše:
Byla to zkouska trpelivosti, i kdyz me lamalo se zeptat a vedet to. Pak kdyz jsem rodila, tak natesena, ze se konecne dozvim, jestli mam chlapecka nebo holcicku :mrgreen:

Já jsem to vydržela a moc práce mi to nedalo. Dost lidí hádalo kluka. Protože mi to prý slušelo. A kluk se i narodil. Ale pořád je to 50 na 50.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
792
14.8.21 22:49

@Russet
Tak podle nesmyslu jako urcovani pohlavi podle pocurani psenice a ovsa (co driv vyklici, tak to bude, psenice H, oves K), podle jedle sody, podle studenych nohou, podle vetsiho prsa vychazela holka. Ale co kazda starsi pani bude tvrdit, ze se to pozna podle chuti. A tomu jsem davala vahu, protoze chute se mi zmenili fest, proroze jsem furt varila segedin, ktery zas tak v lasce nemam a zacala jsem zrat tlacenky, kterych bych se normalme ani netkla. A na svacinu misto cokolady 5dkg policanu. :lol: pak jsem dala na kolegyni - ja to podle tvaru bricha poznam, za tu dobu, co jsem to tak hadala jsem se jeste nesekla. A fakt! A samozrejme co bylo nejzasadnejsi - podle intuici tatinka. On ma vzdycky takove predtuchy, ktere se proste stanou. Ten od zacatku vedel, ze to bude kluk, zatim, co ja si tak jista nebyla. :mrgreen: Ale proc resit pohlavi, kdyz je nejdulezitejsi to, aby mimčo bylo zdrave. :) klidne me ukamenujte, ale 11tt je porad zacatek. Porad je to faze, kdy se muze neco posrat, proto jsem v tomto obdobi spis resila, aby veskera vysetreni dopadla jak maji. A stejnak mi doktor rikal - hybrid by to nemel byt, a porad je to 50/50. Jsou jen dve moznosti. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35758
15.8.21 06:50
@Capricorn61 píše:
@Russet
Tak podle nesmyslu jako urcovani pohlavi podle pocurani psenice a ovsa (co driv vyklici, tak to bude, psenice H, oves K), podle jedle sody, podle studenych nohou, podle vetsiho prsa vychazela holka. Ale co kazda starsi pani bude tvrdit, ze se to pozna podle chuti. A tomu jsem davala vahu, protoze chute se mi zmenili fest, proroze jsem furt varila segedin, ktery zas tak v lasce nemam a zacala jsem zrat tlacenky, kterych bych se normalme ani netkla. A na svacinu misto cokolady 5dkg policanu. :lol: pak jsem dala na kolegyni - ja to podle tvaru bricha poznam, za tu dobu, co jsem to tak hadala jsem se jeste nesekla. A fakt! A samozrejme co bylo nejzasadnejsi - podle intuici tatinka. On ma vzdycky takove predtuchy, ktere se proste stanou. Ten od zacatku vedel, ze to bude kluk, zatim, co ja si tak jista nebyla. :mrgreen: Ale proc resit pohlavi, kdyz je nejdulezitejsi to, aby mimčo bylo zdrave. :) klidne me ukamenujte, ale 11tt je porad zacatek. Porad je to faze, kdy se muze neco posrat, proto jsem v tomto obdobi spis resila, aby veskera vysetreni dopadla jak maji. A stejnak mi doktor rikal - hybrid by to nemel byt, a porad je to 50/50. Jsou jen dve moznosti. :lol:

Já jsem taky chtěla hlavně zdravé mimino a ne řešit barvu hadérků a kočárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2942
15.8.21 06:58

Ja si klidne tipnu :D emmmmmm…kluk :D :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13330
16.8.21 21:18

Složitá otázka v době, kdy pohlaví přibývají každým dnem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat