Prsa a bazální teplota

4
13.8.21 16:14

Prsa a bazální teplota

Ahojte Maminky a budoucí maminky 🙂
Ráda by jsem od vás radu ☺️
7.8 jsem měla podle aplikace na mobilu silnou ovulaci s přítelem jsme se milovali
A dnes jsem si všimla že se mi na levém prsu kolem bradavky udělala výrazná žíla která tam nikdy nebyla na bazální teplotě jsem měla 37.4 a předevčírem jsem měla krátkodobý píchání v pod bříšku menstruaci by jsem měla dostat 22.8 🙂
Myslíte že by byla nějaká šance na miminko?
Děkuji vám za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10819
13.8.21 16:16

Podívám je do vestecke koule, kafe už sem vypila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.8.21 16:19
@JancaS84 píše:
Podívám je do vestecke koule, kafe už sem vypila.

Tak tedy pardón že mě něco zajíma :think:
Nemusíte být tak ostrá díky!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24419
13.8.21 16:21

Jo šance je tak 20% stejně jako u kteréhokoliv jiného zdravého páru, co má nechráněný sex během ovulace. Zatím nemůžeš mít ani zahnízděno, takže na pozorování příznaků je sakra brzo, nesleduj se a počkej jestli dorazí ta ms.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.8.21 16:22
@Kriss Tina píše:
Jo šance je tak 20% stejně jako u kteréhokoliv jiného zdravého páru, co má nechráněný sex během ovulace. Zatím nemůžeš mít ani zahnízděno, takže na pozorování příznaků je sakra brzo, nesleduj se a počkej jestli dorazí ta ms.

Děkuju 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10412
13.8.21 16:26

Sance na početí je cca 16%.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4417
13.8.21 16:30

Silná ovulace podle aplikace na mobilu… 8o :roll:
No, tak doufej, že to ta super apka trefila aspoň přibližně. Pokud ano, šance je cca 20%, jak bylo psáno výše a jelikož je vejce stále na cestě do dělohy nebo do ní teprve dorazilo, o těhotenství natož o těhotenských příznacích nemůže být ani řeč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
13.8.21 16:45

Co je to silná ovulace?

Pokud byl sex bez ochrany v plodné dny, šance na početí je vždycky. Na příznaky před vynechanou menstruací se vykašli. BT měř až do menstruace, pokud neklesne a MS nepřijde, udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18488
13.8.21 16:57

Silná ovulace je co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.8.21 16:57
@annali píše:
Co je to silná ovulace?Pokud byl sex bez ochrany v plodné dny, šance na početí je vždycky. Na příznaky před vynechanou menstruací se vykašli. BT měř až do menstruace, pokud neklesne a MS nepřijde, udělej si test.

Mám takovou apku a ta mi ukazuje dny ovulace a je tam psano zda je ovulace vysoka neboli nízká 🙂 vychází mi to i MS 🙂
Každopádně všem děkuju za odpovědi a rady 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24419
13.8.21 17:00
@Ellda28 píše:
Mám takovou apku a ta mi ukazuje dny ovulace a je tam psano zda je ovulace vysoka neboli nízká 🙂 vychází mi to i MS 🙂

Hele apka je asi nejmíň spolehlivá metoda :D ta se může klidně seknout o tejden a nic jako silná ovulace není, je prostě ovulace, ta se nedělí na druhy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
13.8.21 17:10
@Ellda28 píše:

Apka ti ukazuje plodné dny. Ovulace proběhne vždycky v jediný den - je to ten proces, kdy se uvolní vajíčko, které může být oplodněno. Ovulace nemůže být silná ani slabá, vysoká ani nízká, ta prostě je. :) Tři dny před ovulací a den ovulace jsou plodné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.8.21 15:27
@Ellda28 píše:

Podle aplikace se neřiď. Ukazuje průměr. Ovulaci jsi mohla mít dost pravděpodobně jiný den, ale plodný den jsi mít zrovna mohla.

Bazální teplota také nic neříká, pokud sem nedáš celý graf průběhu teplot. Přes 37 může značit luteální fázi, kterou teď nejspíš máš, momentálně nic víc. Počkej do MS a pak můžeš testovat, pokud ji nedostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat