Postinor a antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 13:34
Postinor a ha

Dobrý den, chci se zeptat, zapomnela jsem užit tabletku v 1. Tydnu platicka, další den jsem užila dva najednou, ale mám strach z otěhotnění. V posledních 7 dnech jsme měli nechráněný styk a včera a dnes také. Myslíte, ze mám užit postinor? Nebo to bude v pohodě? Nerada bych do sebe cpala tolik hormonu. Děkuji

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 13:59
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat, zapomnela jsem užit tabletku v 1. Tydnu platicka, další den jsem užila dva najednou, ale mám strach z otěhotnění. V posledních 7 dnech jsme měli nechráněný styk a včera a dnes také. Myslíte, ze mám užit postinor? Nebo to bude v pohodě? Nerada bych do sebe cpala tolik hormonu. Děkuji

Nebrala bych si ho… strašné svinstvo.. viz ' problémy po Postinoru ' můj příspěvek . A jedna vynechaná tableta přece není nic hroznýho..

Afrikana
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 28.07.18 14:42

Postinor se musi uzit do 72 hodin po nechranenem styku - a cim pozdeji ho vezmes, tim je vyssi pravdepodobnost, ze nezabere. Pokud jste meli nechraneny styk v poslednich 7 dnech a uplynulo od te doby uz vic nez 72 hodin, tak pokud se zadarilo tehdy, uz Postinor stejne nic nezmuze :nevim:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Překvapení, které vylezlo z tanečnice Lálové: Nevypadám, ale dělám MMA!

Krásná tanečnice Veronika Lálová (27) vypadá něžně až křehce, ale v rozhovoru... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >