Reklama

Postinor a antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 13:34
Postinor a ha

Dobrý den, chci se zeptat, zapomnela jsem užit tabletku v 1. Tydnu platicka, další den jsem užila dva najednou, ale mám strach z otěhotnění. V posledních 7 dnech jsme měli nechráněný styk a včera a dnes také. Myslíte, ze mám užit postinor? Nebo to bude v pohodě? Nerada bych do sebe cpala tolik hormonu. Děkuji

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 13:59
@Anonymní píše:
Dobrý den, chci se zeptat, zapomnela jsem užit tabletku v 1. Tydnu platicka, další den jsem užila dva najednou, ale mám strach z otěhotnění. V posledních 7 dnech jsme měli nechráněný styk a včera a dnes také. Myslíte, ze mám užit postinor? Nebo to bude v pohodě? Nerada bych do sebe cpala tolik hormonu. Děkuji

Nebrala bych si ho… strašné svinstvo.. viz ' problémy po Postinoru ' můj příspěvek . A jedna vynechaná tableta přece není nic hroznýho..

Afrikana
Zasloužilá kecalka 550 příspěvků 28.07.18 14:42

Postinor se musi uzit do 72 hodin po nechranenem styku - a cim pozdeji ho vezmes, tim je vyssi pravdepodobnost, ze nezabere. Pokud jste meli nechraneny styk v poslednich 7 dnech a uplynulo od te doby uz vic nez 72 hodin, tak pokud se zadarilo tehdy, uz Postinor stejne nic nezmuze :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama